Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha viberen neki áll a semmin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha viberen neki áll a semmin velem veszekedni és szakitani, de közben feltölt szerelmes profilképet akkor megcsal?

Figyelt kérdés

Egyik nap nekiállt veszekedést szítani a nagy semmin, behergelte magát, irta hogy nem ir többet stb. De mégis irt es ekkor meg lett változtatva a profilképe szerelmes turbékolo galambokra.

Rákérdeztem hogyhogy feltett ilyen képet?

Folytatta tovább a veszekedest válasz nelkul.

Arra gondolok hogy mással csetelget viberen és annak szánta.

Irtam neki, hogy aha akkor erről fuj a szél ezért csinál műbalhét mert valaki más van a képben.

De csak a szidásomat folytatta es asszem blokkolt.


Két éve vagyunk együtt, azt akarta költözzem hozzá és mivel ezt én huztam (ez nem megy márol holnapra es pont az ilyenjei miatt sem repulok hozzá rögtön)ebbe kötött bele, de ugy nez ki ő addig is több vasat szándékozik a tűzben tartani.


Jol látom, más mit gondolna?


2018. okt. 8. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Jól gondolod. Gyenge jellem, még szakítani sem tud normálisan, csak a háttérben tud lépdelni, meg össze vissza félre menni.

Szóra sem érdemes, örülj neki, hogy vége.

2018. okt. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Ilyenben utoljára 16 éves koromban volt részem. Szerintem te is a tini kategóriába akartad írni.

24N

2018. okt. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy mennyire tart több vasat a tűzbe, az ennyiből nem derül ki.

Az viszont igen, hogy ti nem tudtok normálisan, felnőttek modjara kommunikálni. Igaza van a #2-nek, ilyen szintű "problémaim" max tuni koromban voltak.

Ha problémaid vannak a kapcsolattal, ami miatt huzod a költözést, akkor talán azt kellene első menetben megbeszélni, és nem csak ugy suttyonba húzni. Ha nem sikerül megbeszélni, vagy javitani a helyzeten, akkor meg eleve magának a kapcsolatnak sincs értelme, érzékeny búcsút kell inteni. Nem viberen bohóckodni.

2018. okt. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az ilyenek miatt.

Nem hajlandó változtatni.

Ki az aki otthagyna csapot papot olyanért aki lépten nyomon a szakítással zsarolja.

Elköltöznék, és ha egy hét múlva kidob?


De hiába mondom. Ugyanolyan. Most is.

2018. okt. 8. 18:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ezt értem. De akkor minek vagy benne egy ilyen kapcsolatban? Ezért írtam, hogy felnött, értelmes kommunikáció, és ha nem megy, akkor be kell fejezni.

Tök fölösleges időt pocsékolni egy olyan kapcsolatnak nevezett valamire, ami nem tud tovább fejlődni, nincsenek kilátások, csak viták.

Tudom szereted bla bla... De gondolkozz kicsit józam fejjel, és legyen több önértékelésed. Te igazából aszisztálsz ehhez a viselkedéshez, hagyod neki, hogy ilyen vitákkal bohóckodjin veled. Már rég el kellett volna küldened, mar nem itt tartanátok, mert legalább komolyabban venné, hogy valtoztatni kell a dolgokon. De ez igy nem vezet sehova.

2018. okt. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát úgy változtat, hogy keres mást, a viberes képből és hirtelenből jövő műbalhéjával

Egyszerűen soha nem teremt alapot arra hogy biztosak ítéljem meg a kapcsoltunkat. Ritkán akar találkozni, légből gyárt műbalhéket, a megbeszélésnek amikor mondtam hogy csak szövegelést látok de tetteket semmit(lemondja a találkozókat), ezekre csak felháborodás a válasza és uj galambos profilkép miközben engem letilt.

Tettek minősítenek egy embert szerintem.

2018. okt. 9. 11:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Erről beszélek, hogy akkor miért vagy vele? Ez meg téged minősít. Sajat magad alacsonyitod le, hogy ezt elviseled. Normális nő az ilyet mar rég kivagta volna a fenébe.
2018. okt. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!