Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitottam a baratnommel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a baratnommel mert teljesen elutasito volt velem az utobbi idoben, megis hianyzik? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kozel 3 evig voltam a baratnommel, de az utobbi fel evben csak veszekedtunk, a talalkozasok szama is lecsokkent heti 1-2 napra. Elutasitotta a kozeledesem, tobbet beszelt az exevel mint velem, nem tudtuk a problemainkat megbeszelni. 2 hete osszevesztem vele, sajnos lehordtam mindennek, hogy ugy erzem csak kihasznal, nem tekint ram tisztelettel (eleg maganak valo tipus). Eljottem, ezutan irt egy uzenetet, hogy eljatszottam az utolso eselyem. Tobbszor volt mar, hogy ossze vesztnk, mondta azt is, hogy baratkent tekint ram. Nalam a bararatsag nem mukodik tudja jol, szerelem utan. Majd mindig megkeresett. Miert viselkedik igy velem, megerzesem az, hogy, hogy csak valamifele potlek vagyok neki. Tudom, hogy nehez a sorsa, nem is vartam tole mast csak oszinteseget kettonkrol amit nem kaptam meg, ezert sok bennem a kerdojel. Szeretnek oszinte valszokat kapni, de ugy erzem, hogy soha nem mondana el az igazat. Keresni nem fogom, de erzem, hogy O meg fog keresni. Tudni kell hogy 11 evvel vagyok fiatalabb, most leszek 32 decemberben. Probalok tovabb lepni, de igy nehez, hogy rengeteg a kredojel bennem. Miert csinalhatta ezt? Kosoznom

2018. okt. 9. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Legy ferfi es ne sirankozz. Orulj hogy mar nem veled fog veszkedni hanem az exevel:


https://www.youtube.com/watch?v=NO4sxK6c_RE

2018. okt. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Miért kezdtél egy ilyen korabeli nővel? mikor köztudott, hogy az ilyen nők, a női nem alja (kinézettől függetlenül) és csak használják a fiatal gyerekeket, mint most téged is. Elő vibri, így hívják maguk között ezek a mocskok, mert rájuk gondolva szégyellem hogy nő vagyok..
2018. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem sirankozok, de azert elvarhato egy 40+ notol, hogy magyarazatot adjon a kerdesekre, ha mar 3 evet voltunk kapcsolatban. Az exe meg 10 evvel ezelotti sztori, de allitolag jo baratok.
2018. okt. 9. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!