Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, ha nem enged el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem enged el az exem?

Figyelt kérdés

1 hete szakítottunk, pár napig nem is beszéltünk, egész jól rendbe jöttem. Ő szakított velem egyébként. Tegnap írt egy üzenetet, hogy mennyire hiányzom neki és látni akar. Találkoztunk, minden olyan volt, mint régen. Ma pedig már alig ír vissza és nem érdeklem egyáltalán, azt írta nem akar velem együtt lenni, de azért találkozgassunk. Mit lehet ilyenkor tenni? Veletek is szórakoztak már, mikor ti őszintén szerettétek a másikat? Én szívesen túllépnék a dolgon, de nem akar elengedni, csak azt akarja valahogy legyek ilyen második lehetőség.

22/l


2018. okt. 11. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Szó nélkül lépj a jövőd felé, ne ragadj a múltban, akinek kellesz, az úgy is ott lesz melletted, azt ha el zavarod, akkor is a küszöbödön marad, és nem csak szavakkal:)
2018. okt. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te döntöd el, hogy mész vagy maradsz, nem ő.

Tiltod, törlöd, nem reagálsz a megkeresésre, és eléd az életed. Ne hagyd, hogy te legyél hézagpótló, amíg lesz kivel szexelnie. Hatalmas csalódás lesz a vége. Kell az neked?

2018. okt. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

tegnap írt, te meg azonnal találkoztál is vele. bravó.


valószínűleg lelkifurdalása van, és/vagy áll a kukija. illetve "melegen tart", hátha nem jön össze a kiszemeltjével, és amikor újra feláll, készenlétben legyél.


hogy mit tegyél? tiltás-törlés mindenhonnan, ha már ilyen gyenge vagy.

2018. okt. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy nem enged el, hanem te sem akarod valójában megszakítani teljesen a kapcsolatot vele.Önként maradsz második, harmadik, többedik lehetőség.Mit tegyél?Küld el a francba, ahová való, hogy másokat használjon a saját kielégülésére, ne téged.
2018. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem enged el, használni ohajt még.. Te meg hagyod mert ugrasz neki.. Itt rajtad áll a dolog.
2018. okt. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ezt én csinálom magamnak, de ha nem keresett volna én nem írtam volna neki. Nem tudom csak úgy lekoptatni, mert szeretem azért
2018. okt. 11. 15:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor ne koptasd le. lesz pár elpazarolt éved, sebaj.
2018. okt. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Mit lehet ilyenkor tenni?"

Ne találkozz vele. Ne válaszolj neki. Nincs olyan, hogy "csak" összefuttok, "csak" egy kávé, "csak" dumáltok egy kicsit. Búcsúzz el tőle, ha kell tiltsd, ne vedd fel a telót, stb. Nem fogod tudni vele ezt megbeszélni, hogy légyszi ne keressen, légyszi ne hívjon. Neked kell észnél lenni és nem kérni őt meg egyezkedni, hanem tedd azt, ami a hasznodra válik. Sok sikert!

2018. okt. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom csak úgy lekoptatni, mert szeretem azért--

Ne aggódj amint talál lovat téged a szamarat úgy lekoptat h többé hírét se hallod, max eltelik egy kis idő, a lóval nem jön be és újra megkeres használatra. Hát aki ezeket hagyja magára vessen..

58N

2018. okt. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szívesen túllépnél rajta, akkor miért nem azt csinálod? Tiltod mindenhonnan, aztán nem tud megkeresni. Ennyi.

Az hogy szereted még, nem mentség arra, hogy ugrasz minden szavára, és hagyod magad kihasználni.

Nem ő nem akar elengedni, hanem te őt. Ő csak kihasználja azt, hogy ilyen droton rángatható liba vagy. Szedd össze magad, ne beszélj vele többet, és kész.

2018. okt. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!