Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakításkor meg kell indokolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításkor meg kell indokolni annak okát?

Figyelt kérdés
Vagy a kimenetel szempontjából mindegy miért szakítottak veled? Te hogy dolgozod fel, ha nem tudod miért szakított a másik vagy max sejted, de az az ok egyáltalán nem szakító ok.

2018. okt. 11. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Illik elmondani, hogy miért okozol fájdalmat a másiknak.
2018. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Hát, énszerintem érdemes lenne. Mert jobb, ha tudja, hogy min lenne célszerű javítania, a következő kapcsolataiban elkerülnie. Minthogy azon rágódik, és így még csiszolni se tud saját magán. Szóval nemtom, énszerintem, ha szereted őt ,és fontos neked, talán megérdemel ő annyit. Mert ha együtt voltatok, akkor csak fontos ő neked. Jelent még valamit, de inkább kimondtad/kimondod a nemet, mert valami nem működik. Hát szerintem ha ő valaha is fontos volt neked ténylegesen, akkor téynleg tehát megérdemel annyit, hogy tudja. Viszont, ha pici a 'műszer', szerintem azt is joga van tudni, viszont azon nemigen tud változtatni. De szerintem simán értékelhető ez az ember annyira a számodra, hogy tudja, hogy miért. Hát valamiért csak beleszerettél, valamiért csak szeretted őt; tehát ő fontos/fontos volt neked; tehát sokat jelent/jelentett; tehát énszerintem az a legtisztább, ha elmondod neki; sokkal könnyebb elengednie téged; meg te se rágódsz azon csomó ideig , hogy mégis el kellett volna mondanod neki, mert szegényt most bizonytalanságban, kétségek között hagytad.
2018. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Nekem teljesen mindegy, ha vége, vége.
2018. okt. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell megindokolni, de megkönnyíted mindkettőtök életét, ha megteszed.

32/f

2018. okt. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, de célszerű. Nem árt kimondani
2018. okt. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, de "illik". Mindkettőtöknek jobb.
2018. okt. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

persze olyan, mint amikor munkában mond fel az ember :D


sokan inkább valami mást mondanak, vagy ködösítenek, minthogy elmondják az okot, vagy alapból gyávák kimondani, vagy "nem akarnak a másiknak fájdalmat okozni", de ha valakinek komolyabb hibája van jobb arra rávilágítani, még ha ez meg is töri az egoját


persze a "kicsi a melle" "meghízott" "kopaszodik"...dolgokat jobb kihagyni és megkímélni a másikat, de ha pl valaki idegbeteg lesz, vagy megcsalt...azt jobb a szemébe mondani


én szenvedtem el szakításokat és nem tudtam az okot, van amikor igen jobb ha tudod, máskor meg tudod is, csak nem biztos, hogy bevallod magadnak

2018. okt. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég szomorú, ha valakit annyira nem érdekel, mi történik vele, körülötte, hogy még a szakítás okára sem kíváncsi. Vagy lehet csak nem képes agyilag felfogni. Akárhogy is, nagyon alacsony szinten kell lenni hozzá.


Aki még elmondani nem akarja az okot, az meg csak a felelősség elől bújkál, ami meg undorító. Vagy ő se tudja, mit miért csinál? Még jobb...

2018. okt. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Velem, férfival szakítottak.
2018. okt. 11. 23:07
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, de illik.

Nekem egyszer éveken keresztül fájt, hogy nem tudtam egy szakítás okát.

2018. okt. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!