Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudja az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja az emberek nagy része normálisan lezárni az előző kapcsolatát?

Figyelt kérdés
Nagyon elegem van abból, hogy akárhányszor új férfival ismerkedem meg, ott van az előző nő árnyéka, vagy sokszor nem is az árnyéka, hanem ténylegesen szinte még a nő. Nem is fizikailag, hanem a férfin látom, hogy nem bírja lezárni, tele van sérelemmel és szidja a volt nőjét, aztán kiderul, hogy még mindig hulla szerelmes belé. Volt már olyan barátom, aki ki is békült a volt barátnőjével, ráadásul mellettem. A kérdésem igazából, hogy nincs azzal gond, ha két ember szereti egymást, meg is érteném, hogy a férfi, akivel összejövök azt mondja, hogy mégis az exet szereti és kibekulnek... Azt viszont nem tudom megerteni, mikor nem volt normális lezárás, vagy a pasi állítja, hogy volt, de láthatóan még a múltban él. Majdnem az összes kapcsolatom ilyen volt és nagyon fáj, hogy azt érzem, pótlék vagyok és sose érek az exek nyomába. Végtelenül tisztességtelennek és elkeserítőnek tartom, hogy búfelejtő legyek örök másodikként. Jelenleg nincs kapcsolatom, de a srác, akivel ismerkedem szerintem szintén ebben a cipőben jár. Rohadtul elegem van ezekből az első nagy lezaratlan szerelmekből. Azt elfogadom, hogy valakinek van múltja, de azt nem, hogy valaki ne birjon felnőtt ember létére egy kapcsolatot lezárni és a volt barátnő témát a helyén kezelni. Mit tegyek, hogy végre ne ez legyen??
2018. okt. 12. 05:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezzel te nem tudsz csinálni semmit. Hasonló cipőben járok. Valamiért én is az ilyeneket vonzom be. :/
2018. okt. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"de a srác, akivel ismerkedem szerintem szintén ebben a cipőben jár." - akkor talan nem kene ilyenekkel ismerkedni, miutan leesett, hogy ez van, mert ezt csinalod a leiras alapjan.
2018. okt. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben járok férfiként. Számtalanszor előfordult már, hogy egyszer csak előbukkant az ex, aztán előjöttek régi emlékek stb. Nem értem miért kell azt csinálni, hogy az ember nincs túl az exén, elkezd ismerkedni és aztán a másikat ejti pofára. Ez rohadtul nem fair viselkedés egyik nem részéről sem!
2018. okt. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is szintén ilyeneket fogok ki.. pont nemrég tettem ki egy kérdést ugyanebben a témában..

“Miért ilyenekkel ismerkedsz..” Szerintem te sem tudod, hogy ki áll szemben veled, mikor megismerkedsz vele. Erről szól az ismerkedés. Arról már senki nem tehet (maximum részben), hogy éppen kivel hozza össze az élet.

Nem tudom hogy lehet ez ellen tenni. Nyilván, ha ezt érzed a másik mellett, szerintem bizonyíts vagy menekülj. Attól függ látod-e a jövőt benne. Én nekem egyel se jött össze. Volt aki utána csak engem akart, de én őt már nem, és volt akit én akartam nagyon, de ő neki csak búfelejtés voltam.. lutri az egész.. ne add fel!

2018. okt. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Én is szintén ilyeneket fogok ki.. "


Ismerkedéskor egy-két dolog kiderül, csak senki nem akarja észrevenni a jeleket (ki mikor szakított, igazat mond-e). Ma mar mindent le lehet ellenőrizni. Nem kell folytatni azt a kapcsolatot ahol már az elején valami gyanús. De sokan nem akarják észrevenni, mert kapcsolatot akarnak, később már azon veszik észre magukat, hogy benne ragadtak egy bonyolult kapcsolatban, de még akkor sem szakítanak

2018. okt. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam, véletlenül elküldtem befejezetlenül.


Tehát benne ragadnak egy bonyolult kapcsolatban és megy a szakítósdi. Ki lehet lépni! Még az elején nagyon is könnyű lezárni az ismerkedési fázisban. De én azt látom, hogy az emberek reménykednek és várakoznak hátha az új pasi/nő megszereti őt. Egy szakítást meg kell gyászolni. Ha az illető túl korán kezdett új kapcsolba vagy netalán még le sem zárta a régit biztos lehetsz benne, hogy nem fog tudni elszakadni az extől. És itt kezdődik a lelki önsanyargatás mindkét félnél.

2018. okt. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De az elején szerintem senkinek nem az a dolga, hogy meghallgassa a másikat az exekről. Én személy szerint szeretem kerülni a témát, minek faggatni, én sem tudok beszélni róla érdekfeszítően, lezártam. Miért nem lehet előre tekinteni? Aki ezzel kezdi, azt tényleg el kell hajtani, vissza az exéhez, vele rendezze le ha ennyire nagy a seb. De van, hogy később derül ki, ott bukik ki valami, és az a rossz, ha az ember közben elkezdett érezni valamit a másik iránt miközben a másik tele van kérdőjelekkel.
2018. okt. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!