Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudom elengedni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elengedni ezt a sok dühöt, ami bennem van iránta?

Figyelt kérdés
Röviden, a barátom Messengeren szakított velem, meg sem adva a lehetőséget számomra, hogy én erre reflektáljak. Ez történt körülbelül majdnem másfél hónapja, és azóta csak egyre dühösebb és dühösebb vagyok. Nem tudok és nem is akarok kommunikálni vele, viszont félek, hogy ez a sok düh ami bennem van, nem fog elmúlni. Ha valakit érdekel, privátban leírom a hosszabb történetet, de a legfontosabb kérdésem az, hogy mit kezdjek ezzel a haraggal. Köszönöm előre is a válaszokat!
2018. okt. 12. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Idővel csillapodni fog.

Addig dühöngj,tereld el a figyelmed valamivel...

2018. okt. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy a közönnyel bünteted a legjobban. Egyébként pedig szerintem szeretne majd visszatáncolni, vagy legalábbis kommunikálni veled; szinte mindig így történik..És még ekkor sem adnám meg neki azt az örömet, hogy érezze, hogy még érzel valamit; hiszen mindaddig, amíg düh, harag tombol benned, addig nem közömbös. (Egyébként az én exem is megjelent jópofizni, miután megcsalt és lelécelt mással, én nem bírtam ki és rázúdítottam a haragomat. Visszagondolva jobban bántotta volna az, ha egy mondatban közönyösen válaszolok neki. Próbáld meg nem elkövetni ezt a hibát). Addig amit tehetsz, hogy projektálod és fejben elképzeled, esetleg kiírod magadból, hogy mit és hogyan tennél, hogy a haragod levezesd. Nem manifesztálódhat tettlegességben; csak képzeletben és papírra vetve. Ez egy pszichológiai módszer.
2018. okt. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Vezesd le, lehetőleg sportolással... és a tudatodat meg tereld afelé, hogy le van sz..arva az egész, majd elmúlik.
2018. okt. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Ne a múlttal foglalkozz, és ne nyalogassad a sebeidet. Jó nagyot csalódtál valakiben, még az is lehet hogy kihasznált, de egészséges vagy, a leírásod alapján fiatal, szóval előtted az élet.

A történteket a helyén kell kezelni, az a partner aki egy üzenetben szakít veled nem sokra értékelt, szeretheted a sírig akkor sem lesz belőle jól működő kapcsolat. Szar érzés ezt tehetetlenül elviselni, de a párkapcsolat az már ilyen.

Nekem is volt ilyen élményem férfiként és mind a mai napig mérges vagyok arra a nőre, ez nem is fog változni, szerencsére nem kell vele találkoznom, beszélnem, mert felidegesednék, ehelyett foglalkozok azokkal az emberekkel akik megérdemlik a figyelmemet és boldogan telnek napjaim.

Neked is ezt javaslom!!!!

40F

2018. okt. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mickbro ***** válasza:

Idővel minden enyhül, majd elmúlik.

Nekem is volt ilyen, aztán eltelt 5 év és már nem érdekel.

Viszont az elején bekaptam egy jó kis gericsérvet, és azt gondolom, h az egyik oka a feszültség volt, ami 1-2 éven keresztül feszítette szó szerint a gerincemet is. Szóval, ha nem akarsz így járni, próbálj lazulni, relaxálni néha, nyújtani...

Próbálj meg beszélni vele, szerintem az is segíthet!

2018. okt. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erre kár az energiáidat pazarolni. Keress egy olyan elérhetőséget amin el tudod küldeni a qrvaajába és meg fogsz nyugodni.
2018. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!