Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról, hogy szakítás után időt kell hagyni?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom, már egy ideje nagyon idegesítő és hisztis voltam, szeretett nagyon, de betelt nála a pohár. Teljesen megértem. Tudom, hogy hol hibáztam és miben kell valtoztatnom. Hirtelen ketsegbeesesemben elkezdtem neki könyörögni. De utána megmondtam, hogy elfogadom a döntését és azóta hagyom. Akkor azt mondta, hogy még bármi lehet, csak most időre van szüksége. Tudom, hogy ez nem jelent jót, de a mi esetünkben tenyleg szörnyen az agyára mentem. Tudom, hogy ez egy nehéz és hosszú folyamat, de ha van rá lehetőség akkor én helyre akarom hozni, mert nem kellett volna ennek így történnie. Az én hülyeségem miatt lett ez. Viszont a végén már sajnos azt se érezte, hogy szeretem. Állandóan csak hisziztem. Tényleg minden hülyeségen. Pszichológushoz is járok azóta hetente 2x, hogy ha kapok esélyt akkor ne a régi enemhez jöjjön vissza, hanem ahhoz aki dolgozott azon, hogy jó barátnő legyen. Ő és a barátaim is azt tanácsolták, hogy minimum 6 hét teljes szünet és utána keressem fel. Illetve mindenhol azt olvasom, hogy a legfontosabb és kihagyhatatlan, hogy időt hagyjunk a másiknak. Na igen,de közben csak az cseng a fejemben, hogy addig tovabblep es elfelejt. Az utolsó beszélgetésnel voltak még benne erzelmek ez 100%, de lehet, hogy azóta már nem (egyebkent lassan egy hónapja nem beszélünk ) sokak szerint keresni fog, de nagyon makacs és amúgy is azt gondolom, hogy az első lépést nekem kell megtennem, hiszen en hibáztam.
2018. okt. 12. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ha lassan egy hónapja nem beszéltek, akkor már nem sok kell a 6 héthez. Szerintem ha van még dolgotok együtt, akkor egyébként sem pár napon/héten fog múlni.
2018. okt. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem sok, csak végig attól rettegek, hogy csak rosszat teszek azzal, hogy nem keresem, pedig láttam én is, hogy a konyorgessel semmit nem érek el csak rosszabb lett tőle. Az is biztos, hogy nem véletlenül mondják mindenhol, még szakemberek is, hogy ebben a helyzetben az idő az első lefontosabb.
2018. okt. 12. 17:15
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, jobb ha szembenézel a realizmussal:


Kezd egy új fejezetet, de nélküle. Mert nem vagytok egymáshoz valók, és nem tudott belőled jót kihozni, hanem olyan állapotban vagy, és voltál mellette, hogy kezelésre szorultál. Ez a kapcsolatotoknak egy mutatója, hogy nem egy az utatok. Egy jó kapcsolatban az emberek a másikból a jót hozzák elő, a rossz meg eltörpül, és egyre inkább lemorzsólódik belőlük. Nálatok odáig fajult a dolog, hogy kezelésre lett szükséged, ami az ő hibáját, a hozzád nem értését, a veled nem törődését mutatja. Most is egyedül küzdesz meg a nehézséggel, még csak nincs is melletted-barátként-hogy segítsen kivergődnöd a nehézségből. Hanem fogta, és becsukta maga mögött az ajtót. Ez elég beszédes. Erre az emberre se ne várj, se ne bizz, se ne reménykedj. Mert egy legalapvetőbb emberi dolog, hogy ha a másik személy bajba kerül, vagy abban van, akkor segítünk neki. Te egyedül vagy-ő sehol.


ez a férfi téged nem érdemel meg, attól függetlenül, hogy mennyire kiborultál. A kiborulásodhoz viszont ő is masszívan hozzájárult.

2018. okt. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amit itt leirtal ahhoz nem eleg 6 het. 6 honap talan.
2018. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezzel nem értek egyet, egy ember önmagában is lehet nehéz eset. Rengeteg mindent tett értem es nem csoda, hogy elege lett most.
2018. okt. 12. 17:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy parkapcsolat mindig ket emberrol szol!
2018. okt. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6 hónap???? Ha tudnám, hogy ez mukodni fog akkor én azt is kivárnám, tudom, hogy most egyből nem lesz minden szép és jó. De 6 hónap alatt biztosan továbblep főleg ha nem is látja, hogy akarok még bármit
2018. okt. 12. 17:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Tehát a szKirodalom es a barádaid azt mondják, hogy 6 hét... én meg azt mondom ,hogy addigra a volt barátod talál másikat még ha nem is mondja neked de majd rájössz, szerinted ő is vár 6 hetet és visszafogad mert ezt mondja a konyv meg a barátaid ? Ne haragudj de tovább járj a ahhoz a pszichologushoz.
2018. okt. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kicsit higgadj le! Most fontos a szünet!

Ha már 1 hónapja nem beszéltek, akkor lassan talán újra írhatsz neki, de csak finoman. Éppen annyit, amennyit ő igényel! Ne erőszakoskodj, ne tukmáld rá magad, ne kérdezősködj (naaa, hiányzom??), ne vádaskodj! Ezek a legfontosabbak! Viszont szabad érezelmeket mutatni felé! Mennyire fontosnak, értékesnek tartod őt.

Ha te is fontos vagy neki, akkor fix, hogy 1 hónap alatt nem tudott túllépni rajtad! Bármit is mutasson a pasi... Sokszor van az, hogy most hiretlen naggggyon jól érzik magukat és húdefelszabadultak. Néha elég nehézfejűek, de türelemmel sikert tudsz elérni. Ha jó barátnő akarsz lenni, akkor egy kicist tényleg vissza kell fognod magad és őt tenni az első helyre! Persze csak akkor, ha tényleg ő a szerelem, a minden, a csodálat!

30/nő

2018. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2018. okt. 12. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!