Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az, hogy szakítás/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szakítás/ elutasítás után a csajok jobban néznek ki?

Figyelt kérdés
Főleg 20-on évesekre gondolok. Elutasítja őket a palijuk akikkel sokáig randiznak, vagy a kapcsolatuk töbkremegy és hipsz-hopsz sokkal jobb nők lesznek. És van, hogy már az exet is “túlnövik”. Nem értem miért történik ez, a neten is rengeteg meme van ezzel kapcsolatban.

2018. okt. 13. 03:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyan kapcsolatban voltak ahol folyamatos alazasnak lenezesnek voltak kiteve, bunkokkal jottek ossze.
2018. okt. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolatban nem volt boldog a nő!

Es sokkal jobban erzi magat igy, hogy szakitottak.

Velem is ez történt, a kapcsolatban nagyon buvalb***szott voltam, kb mint akivelubta azvéletét.

Szingli lettem 4 ev utan, es ugyan az a porgos, vicces elettel teli lany voltam. A valamiert nem vettem eszre, hogy teljesen megvaltoztatott az a kapcsolat..

2018. okt. 13. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
vagy a másik variáció: szakítás után félnek attól, hogy ezentúl már nem fognak kelleni senkinek, és mivel nem akarnak egyedül maradni megpróbálják "helyrepofozni" magukat.
2018. okt. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez mindig újra kezdés, új életet jelentett. Akár egy új munka.

Az exeimmel általában találkoztam utána és le voltak döbbenve.


Szakitás után mindig felfrissültem. Jól esett.

2018. okt. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A rossz kapcsolatuk csak lehúzta őket. Szakítás után meg kb. újjászületnek.
2018. okt. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

én személyes példát tudok mondani: excsaj szakitás után pár honappal jobban nézett ki, mint valaha, ledobta azt a tiz kilo felesleget, ami mindig is rajta volt, uj haj, edzés, tökéletes smink.


aztán összejött az uj palival, eltelt fél év nagyjábol és a kilok visszakusztak, talán áfával együtt, a kivirulásnak se hire se hamva.


szoval ö pl összekapta magát amig az uj hal horogra akadt, de csak addig.

2018. okt. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismertem egy bombázót, aki a nejem barátnője volt. Nem az én korosztályom volt, de aki szép, az szép. Szóval férjhez ment egy bunkóhoz, aki mellett nem volt boldog. Nem érezte nőnek magát. Hízni kezdett, nem adott magára. 12 év után elváltak, a csaj lefogyott, kivirult, és újra bombázó lett.
2018. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!