Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam egy lánnyal, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam egy lánnyal, mert mindenkivel flörtölt, pedig azt mondja szeret engem. Szerintetek működhet, hogy így szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Májusban jöttem össze egy lánnyal, akivel nagyon-nagy összhang volt közöttünk. Aztán egyszer észrevettem, hogy a munkahelyi íróasztalán pasiktól kapott kis cédulák vannak, mindenféle üzenetekkel. Bulikon úgy viselkedik, mint egy lotyó, mindenkihez odabújik, csókolózik. Állítása szerint soha nem történik több, és neki erre szüksége van. Ugyanakkor azt mondja, hogy nagyon szeret engem. Pár napja úgy döntöttem, hogy szakítok vele, hátha a hiányom ráébreszti, hogy mit is akar tulajdonképpen. Utána még írt viberen párszor, de ezekre nem válaszoltam. Egy hónap totál szünetet tervezek. Szerintetek ki lehet ezzel ugrasztani a nyulat a bokorból?

2018. okt. 13. 06:56
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem szeret téged, soha nem is szeretett. Ő ilyen rib@*c típus, sosem fog megváltozni a jelleme. Nekem is pont ebben volt részem, csak pasi volt az illető. Kiraktam, de nem hatotta meg, vadászgat továbbra is és imádja, hogy körülveszik a ribi típusú lányok.
2018. okt. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ez a nő full hülyének néz.
2018. okt. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Te full hülye vagy.
2018. okt. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha valaki szereti a másikat, akkor nem áll le más csávókkal smárolni. Jól tetted, hogy dobtad, de eszedbe se jusson visszafogadni. Nem fog hirtelen megváltozni.
2018. okt. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Minek kell neked egy ilyen ri banc? Arra jó, hogy beleüríts, semmi másra.
2018. okt. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Nőként mondom vissza ne fogadd. Mese habnal, amit előad neked.
2018. okt. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne akard visszaszerezni.
2018. okt. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!