Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utáni elveszett érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni elveszett érzés?

Figyelt kérdés
Ti mivel töltöttétek/töltitek ki az űrt? Mennyi idő volt, mire újra elkezdtetek ismerkedni? Az új kapcsolat jobb lett, mint az ex volt ?
2018. okt. 14. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

dolgoztam, pénzt kerestem, barátokkal mentem amikor csak lehetett. szar idöszak volt nagyon.


bö fél évig eszembe se jutott ismerkedni, aztán egyszer csak jött az uj.


azt nem tudom hogy jobb-e, de nagyon jo, az biztos, hogy teljesen más mint az ex és ez jo dolog.


33/F

2018. okt. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

az elfogadással. megértettem, hogy egyszer vége kellett legyen. ez úgy kb 30 perc volt egy csendes sötét szobában ültem le és elmélyedtem a gondolataimban.

és ezzel megtanultam megköszönni azt a jót amit kivettem és magammal hoztam a kapcsolatból. több lettem általa. fejlődtem.


max egy hét, de csak barátkoztam lányokkal, komolyabbat kerestem.társat, aki mély, akivel lehet beszélgetni és nem felületes. nálam az intelligencia a nívó.


más lett mint az előző volt, van amiben jobb van amiben rosszabb, de ez így van rendjén, egyszerűen más. pont mint a két személy:)

2018. okt. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem adsz időt arra, hogy a régit lezárd az új hiába lesz jobb mint az ex, nem fogod tudni értékelni. Én így jártam, 3 hónap telt el a szakításnál, de még 2 hónapig beszéltem vele, aztán már ugrottam egy következő kapcsolatba és nagy hiba volt. Ha úgy vesszük egy hónap volt csak az az idő amikor már nem voltam kontaktban az exszel, ez kevés. Jött az új, sokkal másabb volt mint az előző, gondoskodott, törődött velem, tényleg szeretett, de nem tudtam értékelni mert még a régin rágódtam, folyamatosan hasonlitgattam. Adj időt magadnak, amég a múlt már nem jut eszedbe vagy ha eszedbe is jut néha nem lesz már több kérdésed, nosztalgiád arról mi miért történt, mit csináltatok, milyen emlékeitek vannak.
2018. okt. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!