Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a jele annak, hogy túllépte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jele annak, hogy túlléptem egy szakításon?

Figyelt kérdés

Egy 4 éves kapcsolatom ért véget kereken 3 hónapja.

A végén már nagyon rosszban voltunk, igazából kifejezetten vágytam az exemtől független életre. Nem ért derült égből villámcsapás. Sőt, azóta ugyan kapcsolati szempontból természetesen magányosabb, de ennek ellenére más helyzetekben kiegyensúlyozottabb, és céltudatosabb vagyok.


Ez volt az első olyan szakításom, amely nem néhány hetes, hónapos kaland vége volt, hanem igazi, több évig együtt élős történet zárult le vele.


A mai napig többször eszembe jut az exem, de teljesen tisztában vagyok azzal, hogy miért ért véget, és hogy vége kellett, hogy legyen.


Mi a jele annak, hogy valóban túl vagyok rajta?

Benne vagyok az ismerkedésben, és sem az új lánynak, sem magamnak nem szeretnék hazudni azzal, hogy egy viszonylag friss élmény után kezdek kapcsolatot.

Érdemes felhívni a figyelmét arra, hogy nem túl régi élmény a szakításom, így ne akarjon túl gyors lenni? Ő elég lelkes, könnyen szerelembe eső típus, én pedig a racionális döntések híve vagyok.


30+ F


2018. okt. 14. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha elkezdesz az exedről siránkozni az nem egy okos dolog :)

Meg se említsd, mert egyből azon fog agyalni, hogy jaj, mindig visszasírod.

2018. okt. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha feltetted ezt a kérdést amiben az exed is szerepel akkor még nem vagy túl rajta :) nekem 8 év ért véget 3 hónapja ő 1 hónapra rá mással volt, én várok amíg leülepednek a dolgok, tiszta fejjel épp lélekkel megújulva akarok 1 kapcsolatba belépni. Valahogy megérzik az emberek ha még nem vagy egész. Várj még te is szerintem.
2018. okt. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor vagy túl rajta, ha már egyáltalán nem érdekel maga a téma sem. Azaz a szakítasin sem filózol, meg őrajta sem, ismerkedésnél pedig egyáltalan eszedbe sem jut.
2018. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!