Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Te szakítanál vele ez miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te szakítanál vele ez miatt?

Figyelt kérdés
Megprobalom a leheto legjobban lerövidíteni .. Párommal lassan 2 eve vagyunk egyutt, elotte par eve mar egyutt voltunk fel evet de akkor visszament az exehez .. Miutan az exe megcsalta es uj baratja lett o megint felkeresett es azota egyutt vagyunk .. ( akkor is gondoltam ra hogy csak potlek vagyok ) Mivel bizalmatlan voltam vele szembe mert kiderult az elozo kapcsolatunk kozt is kavart az exevel.. Igy kb 3 honap egyutt járás utan belenéztem a telefonjaba ahol azt lattam hogy naponta rakeresett az exenek a profiljara.. Elengedtem mert ugy erzem szeret különösképpen nincs problema a kapcsolatunkkal de nekem folyamatosan eszembe jut, hogy akkor megcsalt vele lehet nemis tudta elengedni 2 ev utan se .. Ma belenéztem ujra a telefonjaba ( Igen undorito tolem tudom) es megint a kereső kozott volt a leányzó .. nem ertem miert :( tanacstalan vagyok vajon azert nezi mert meg mindig érdekli ? Annyira faj mert nagyon szeretem es en soha nem csalnam meg .. ( a lany ot sokszor megcsalta ) de felek hogy majd evek utan is ezen kell gorcsolnom hogy mivan ha megis o kell neki .. Aztan lehet butaság az egesz tul dramatizálom.. meghallgatok minden véleményt kívülállóként ti hogy látjátok ezt ?

2018. okt. 15. 10:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész "kapcsolat" már rég kuka és halott. Nincs értelme folytatni.
2018. okt. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Bővebben ?:)
2018. okt. 15. 10:14
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell ezen bővebben kifejteni?

Kutakodsz utána, ő más adatlapját nézi, ő már szerintem eleve csak pótléknak használt téged..stb..stb..stb..

Ennyire buta nem lehetsz, hogy még azt is meg kell neked magyarázni, hogy miért sz..r a kapcsolatod.


Szerinted az hol normális, hogy egymás telefonjában kutakodunk? Vagy az előzmények?

2018. okt. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem normalis hogy megneztem irtam is hogy undorito szokás , csak mivel mar egyszer megcsalt vele bennem van ez az egesz de mivel szeretem nagyon igy megnyugvás lett volna ha nem talalok ilyet . Koszonom a hozzászólást !:)
2018. okt. 15. 10:29
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Huha, mintha az én sztorim olvasnám.


Nincs túl rajta a csajon, hiába csalta az meg a párod. Attól még szeretheti az ember a másikat, az érzelmek nem fekete-fehérek.


Nyilván tudja, hogy te jól bántál vele, ez hiányzik neki, ezért ment hozzád vissza.

Nem tudni ennyi leirásból, hogy erőlködik-e azon, hogy ez a kapcsolat működjön. Tesz ő azért valamit, hogy erősödjön a kapcsolatotok, vagy csak úgy "elvan veled"?


Én sztorim:

2 éve nyáron jöttünk össze. Első 2-3 hónap tök jó volt, imádott, tenyerén hordott, stb. Viszont beszélgetett az exével, engem ez zavart, de próbáltam jófej lenni, meg toleráns. Aztán elkezdett furcsa lenni, sűrűsödtek a veszekedések. Rá 10 hónapra kaptam az exétől egy nagyon hosszú levelet, amiben leirta, mi is történt a háttérben abban a 10 hónapban és összerakódott a kép.

A csajnak megigérte, hogy kirak engem, és vele újra összejön, de csak hetekig szivatta (én nem tudtam róla), majd a csaj megunta.


Akkor ott az exem azt mondta, hogy engem akar, könyörgött napokig. Végül belementem (hiba volt!), próbáljuk meg, de a csaj letiltva mindenhonnan.

Rá fél évre megint sűrűsödtek a bajok, végül kifakadt, hogy ő vissza akar menni az exéhez. Kiderült, Skypeon azért irogatott neki, meg emailezett vele.

És ezeket ügyesen művelte, mert én is elkezdtem kutakodni... sajnos. Nyilván a cselekedetem nem szép, de ahogy te, bennem is eltört a bizalom és ha úgy éreztem gáz van, cak igy birtam csökkenteni a nyulgtalanságom.


Elengedtem, menjen, mert ez igy egy rémálom. Nagyon padlóra küldött a történet.


A csaj viszont mivel egyszer átverte, nem akarta vissza, igy egy idő után megint nálam kezdte el verni az ajtót.



Te is érzed ebből, hogy ez mennyire gáz. A tied nagyban hasonlit az enyémre, vannak átfedő elemek.


Én is éreztem ugyanezeket, amiket te: hogy én csak pótlék vagyok, egy B pció, mert nincs jobb. Végül nem birtam azzal a tudattal élni, hogy én nem vagyok a másik szemében az első választás.



Azóta továbbléptem. Volt egy nagyon rövid kapcsolatkezdeményezés, az a srác sajnos a körülmények áldozata lett, nem lobbant be semmi érzelem, mert még nem voltam képes rá.


Most pedig 1 évvel rá frissen szerelmes vagyok egy srácba, aki a tenyerén hordoz, megbizok benne és érzem, hogy szeret nagyon.



Remélem te meg mered lépni az utat efelé. Én ugye nem mertem meglépni, görcsösen ragaszkodtam valakihez (nyilván nagyon szerettem még akkor is, ha megcsalt), aki rossz volt hozzám.

Remélem te erősebb vagy, te is megérdemelsz egy szeretetteljes kapcsolatot, ahol bizalom van.



30N

2018. okt. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egyutt élünk a kozos jövőt tervezzük de ha o nem tudja elengedni ezek szerint akkor nem ertem miert van velem :(
2018. okt. 15. 10:39
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a valaszt nagyon!! igazad lehet .. csak annyira faj es nehez kilépni :( talan mar enis banom hogy belementem ujra ebbe a kapcsolatba :( nagyon orulok neki , hogy sikerult megtalálni a boldogságot !:) koszonom hogy leírtad a történeted . :)
2018. okt. 15. 10:44
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Miert utalod es nezed le magadat ennyire, hogy egy ilyen faszival bunteted magadat? Megalaz. Megalazott, es amint az exe szol neki, hogy jöhet, te mar mesz is a kukaba, egeszen addig, amig ismet nem kell a tartalekpunci mert az ex megint meggondolta magat. Tiszteld mar magadat egy kicsit legalabb! Onbecsules, meltosag es tarsai.
2018. okt. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
nem "ez miatt", hanem emiatt. Tanuld meg!
2018. okt. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Okes , bocsanat * emiatt :) koszonom a válaszokat oszinten, reménykedtem , hogy majd azt írjatok ez nem jelent semmit , hogy megnezi az exenek a profilját csak tuldramatizalom de jajjj sajnos nem ..
2018. okt. 15. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!