Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szakítsak vele? (Még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak vele? (Még sose csináltam. ) Szakítás ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy lány akivel megismerkedtem kicsit több mint 2 hete. Találkoztunk is hamar és hát mondhatni összekeveredtünk, nála is aludtam többször. Nagyon kedves lány, aranyos és törődő velem, de hiányzik belőle a plusz. Ez hülyén hangzik, de biztos tudjátok mire gondolok. Nem beszéltük meg, hogy járunk-e stb, nem merült fel részéről se semmi megbeszélni való az érzésekről és hogy mi van köztünk.

Viszont megismerkedtem nemrég egy másik lánnyal, akivel még nem találkoztam, de úgy érzem benne már most megvan az, ami a másikból hiányzik. Szemétség ez az egész helyzet tudom. Az 1. lányt nem szeretném szívatni, a 2.-al meg nem akarok úgy elkezdeni még semmit, hogy az 1. még képben van. Szóval szerintem az 1. lánnyal beszélnem kellene, de még sosem szakítottam senkivel, nem szeretném megbántani, tényleg nagyon rendes és szeretetre való csaj. Van ötletetek? Az őszinteség a legtisztább tudom, de az lehet jobban fájna neki. Köszönöm a segítséget és tudom sokaknak vagyok negatív, belátom igen ez szemétség volt részemről, de szeretném azért a legjobbat kihozni ebből, hogy a többieknek is jó legyen lehetőleg. Az 1. lánnyal sosem voltam szemét, nem ígértem neki semmit, szerintem örült ennek a párhétnek és nem okoztam neki kétségeket, stbt. Én úgy érzem még nem járunk, megismerkedtem mással és nem vagyok az a típus, aki 2 vasat akar egyszerre a tűzben tartani.



2018. okt. 15. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem is láttad még a másik lányt!

De tudod mit, a legjobban azzal segíted az első lányt, ha beismered, hogy mekkora farok voltál és csak kihasználtad őt.

2018. okt. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne kertelj, mondd ki nyíltan; én pl nagyra értékelném az őszinteségdet mindenképpen. Mondd ki egyenesen, nem kell kombinálni, ez az igazság; ez van, ennél jobb okot nem tudsz kitalálni.
2018. okt. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen szakítás.

Imádom, amikor valakik úgy próbálják tisztára mosni magukat, hogy "ja, nem is volt ez olyan komoly". Legalább ebben vállald a felelősséget.

2018. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazatok van, próbálok nem mentegetőzni.

Szóval a legtisztább, ha megmondom neki, hogy vele nem tudok elképzelni egy hosszútávú kapcsolatot és hogy nincs értelme folytatni?

2018. okt. 15. 20:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Aha
2018. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16%
Mindenki több vasat tart elsőre,nő férfi egyaránt,ez a keresés,a legjobbat akarjja mindenki aki meg megelégszik az ugy sincs jobbal az magára vessen. Egyzerüen szakits volt jobb szia,nem kell tul lihegni..
2018. okt. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!