Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy feletjesek/engedjek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy feletjesek/engedjek el egy fiatal nőt akit lehet idealizaltam? Számomra mindenbe felelt meg, abban a 5 hónapban amit együtt töltöttünk, azóta se találok hasonló nőt.

Figyelt kérdés

Nagy rész csillapodott bennem a szerelem, de mint embert számomra különleges nő, nem tudom elfelejteni. Amiket tett, viselkedett velem, olyan tulajdonsagai voltak amit a mostani eszemmel nem tudok elképzelni, hogy más nő is megadhat nekem.És ez a félelem/feszültség van bennem hónapok óta, mivam ha tényleg így van, csak ő volt a nagy Ő, helyettesíthetetlen Nő.


Egyszerű pl.. Mint mikor megkapod/veszed álmaid legszuperebb autóját mondjuk Porschet és elromlik/ellpojak, utána már nem tudsz más autóba beleülni, mert mindenben ő volt a leg"tökéletesebb".


Köszönöm előre is a válaszotokat, akarmilyen is lesz.



2018. okt. 16. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, esélyes, hogy kiesett a kezedből.


Majd hozzászoksz a hiányához, és megtanulod az életedet élni nélküle. Elfelejteni nem fogod.Azt ilyen esetben sosem tudják.

2018. okt. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Porsche után tényleg rossz lehet egy ladába visszaszokni. De mindentől és mindenkitől van jobb, mindenkiben van valami különleges ami a másikból hiányzott.
2018. okt. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos igy jártam, köszönöm válaszaitokat.
2018. okt. 21. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért mentetek szét? Ha neki nem te voltál az ideális, akkor kár emiatt annyit bánkódni. Persze én is ilyen vagyok. Ennyire különleges emberbe ritkán botlik az ember, vagy belebotlik de észre se veszi, mert akkor épp nem nyitott a szerelemre. Nem akarlak elkeseríteni, de 10 évente ha egyszer érez ilyet az ember. Vagy inkább 20. De ha nem viszonzott, túl kell rajta lépni, mert az igazi szerelemnek kölcsönösnek kell lennie, különben nem egészen igazi.
2018. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán csak nem tudja megbízhat e benned.
2018. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!