Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított valaki veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított valaki veletek azért, mert meg volt róla győződve, hogy megcsaljátok, holott nem?

Figyelt kérdés

2018. okt. 16. 15:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. okt. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez is kamu indok,ő akar kilépni de könnyebb rád verni a balhét..
2018. okt. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, aztán kiderült, hogy csak manipulált ezzel, nem is akart szakítani, csak önigazolást keresett a tévképzeteire és azt hitte be fogom így vallani a megcsalást, csak hát nem volt mit bevallanomé.. Ez volt az utolsó féltékeny húzása amúgy, ekkor otthagytam a francba. Már sokkal korábban ezt kellett volna tennem, de én idióta hónapokig próbáltam inkább afelé terelni, hogy oldjuk meg együtt a komplexusait, persze eredménytelenül. Ahhoz lusta volt, hogy dolgozzon az önértékelési problémáin (pszichológushoz is egyszer ment el, utána már kihagyta az időpontokat és inkább elment a haverjaival kocsmázni), ahhoz bezzeg nem, hogy állandóan utánam nyomozzon és balhézzon mindenen. Aki ezért szakít, azért nem kár, 100% bizalom nélkül lószart se ér egy kapcsolat.
2018. okt. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nem.
2018. okt. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Sokkal kevesebbért is szakítottak már emberek. A gondolat amúgy ragályosabb bármilyen kórnál. Ha egyszer befészkeli magát a fejedbe az ott komoly tábort ver, nem egykettő kiseperni. Szinte teljesen mindegy a valóságtartalma.
2018. okt. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Valójában passz, mi volt a fő indok, de ezt is felsorolta az emberke...
2018. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ezért csak ler*b*nc*zott, és megpofozott, így én szakítottam.
2018. okt. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Engem egyszer hagytak el ezert, es en pedig kesobb hagytam el ezert valakit-szimplan ketelyem sincs azt nezve h megcsalt, ez nem paranoia hanem teny.
2018. okt. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen.Elég sokat füvezett,meg ezt-azt,és tévképzetei lettek elég durván.
2018. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne légy naíg, ez csak ürügy, hogy téged tegyen felelőssé a szakításért.
2018. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!