Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a forgatókönyve a Negyvenes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a forgatókönyve a Negyvenes pasi lecseréli a nagy szerelmét húszévesre című történetnek?

Figyelt kérdés

Ellaposodott a kapcsolatunk, sajnos sokat veszekedtünk is. A szakítás ugyan tényleg időszerű volt, de nem így: bejött a képbe egy régi-új nő. Ráadásul fiatalabb, feszesebb, izgalmasabb. Visszatért hozzá, de előbb kiprovokálta, hogy szakítsak "ok nélkülinek látszó féltékenykedéssel".

Jól sejtem, vagy csak a remélem, hogy a húszéves is kiakad majd a dolgain és dobja?



2018. okt. 16. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Persze, hogy jol latod! Ha pedig megsem, akkor bünteti magat szörnyü tarsasagaval...
2018. okt. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

Csak remeled.

Ahogy tobb ferfi ismerostol is hallottam mar, mind 30 felett volt, az egyik elonye a fiatal baratnonek, hogy meg idomithato, meg nem mond nemet.

Ugyhogy ha a pasi meg jol teljesit az agyban es elviszi ide-oda, akkor a csaj nem fog egyhamar kiakadni.


Bar nem irtal semmit a "dolgairol"

2018. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez csak a hiúságodat piszkálja.
2018. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Majd azt is megunja mire 30-as lesz, és újabb 20 éves lesz beújítva, és ez mindaddig így lesz míg a pénzével, és a külsejével tud nőket felszedni, majd amikor már nem, akkor magányosan, alkoholistaként, idősen egyedül fogja befejezni az életét, függetlenül attól hány gyermeke is született az idők során, hánynak tejelt, és hányat szeretett majomszeretettel. Ez a végük.
2018. okt. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Kb az, hogy a francnak se kell egy 3 derekú, térdig lógó mellű öregasszony, ehhez képest nagy pofával, elsárkányosodva, aki otthon nem csinál meg semmit, de igényei még valahol ott vannak, mintha 20 éves lenne.
2018. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves 5.!


Ez az öregasszony kb. egyidős a címbeli pasival, és harmincasokat meghazudtoló alakkal bír. Ez volnék én. Visszaadtam az önbizalmát egy hiányos fogsorú, eligénytelenedett, milliós tartoázsokkal rendelkező pasinak, aki mellett érdek nélkül voltam és segítettem 1,5 évig. Azért szerettem, aki. Mert kedves volt és őszintének tűnt. Ő féltékenykedett állandóan, nem volt rá oka, csak a kishitűsége. Megértettem, elviseltem egy darabig.Mint írtam a kapcsolat megkopott, kifáradt, de a szeretet megmaradt-. Úgy tűnik kevés volt ez neki, mert bizony stresszes életem mellett a lepedőakrobatikára nem fordítottam kellő- számára elegendő- figyelmet.

2018. okt. 16. 20:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne ostorozd magad...amikor olyan férfi melle állsz aki szarban van, az esetek döntő többségében lelép amikor helyre jön. Az hogy most fiatalabb...lesz meg sok másik míg visszatalál magához és rájön mit vesztett el. Reméljük Neked addigra ez már mindegy lesz
2018. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%ost hagyjad, egy zavarodott idióta, aki néha magának válaszol.
2018. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

O Te kis ..tökmag!!

Bizony egy negyvenes nőnek aki nem mellesleg nem feltétlenül 3 hasú és lógómellű..Nos bizony legyen is nagyobb igénye , mint egy hszévesnek..Mire fel lehetne nagyobb igénye egy fiatalnak!!

Te kis buta

2018. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezeknek az egyidős már öregasszony nem tudtad? Ha véletlenül mégis jól néz ki az az öregasszony és rendszeresen 10 évvel fiatalabbnak nézik random emberek, akkor meg még a pasika van megsértődve hogy nem jött be a teóriája. Még nagyobb sértésnek veszik ha egy nő jobban néz ki mint ők. Nekik tökmindegy hogy egy hájas, hurkás, csúnya és buta nővel vannak, fennakadt szemekkel csodálják hogy de hiszen HHHUUHHHUHHHUSSSZZZHÉÉÉÉVES :DDD

Ez egy ilyen dominancia harc, egyes férfiak nem engednek a pozíciójukból akkor se ha a saját szemüket kell átverniük érte.

2019. júl. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!