Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek lehet még jövőnk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még jövőnk?

Figyelt kérdés
2 honapja szakítottunk a párommal, mert rengeteget veszekedtem vele már minden apró hülyeségen. Ma megkerestem. Már nem volt olyan elutasító, mint közvetlenül a szakítás után. Beszélgettünk. Azt mondta, hogy már nem dühös, megnyugodott, máshogy látja a dolgokat. Azt mondta, hogy beszelhetunk és talakozhatunk, de nem hiszi, hogy össze fogunk még jönni. Viszont megölelt es nem bírta ki,hogy ne csókoljon meg, nem is egyszer. Sírunk mindketten. Jelenleg nagyon bizonytalan és fél, hogy megint az lesz ami volt (én voltam a hisztis fél és bárki bármit mond, hogy a hibák újra előjönnek stb. Én tanultam belőle és amiket akkor problemáknak láttam, higgyetek el már egyáltalán nem, rengeteget fejlődtem a két hónap alatt, egyből észre is vette ezt rajtam). Nyilván neki is voltak hibái, azt mondta jelenleg hogy szörnyű buntudata is van és nem erzi, hogy alkalmas kapcsolatra. Viszont én is a rosszat hoztam ki belőle a hulyesegemmel. Ez oda-vissza ment. Most azt beszéltük, hogy csináljuk azt ami jólesik és nem gondolkodunk. Szerintetek ezek alapján van esély arra, hogy együtt legyünk még valaha és működjön?
2018. okt. 17. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy hiába érzed úgy, hogy nem veszekednél vele dolgokon. Szerintem ez nem fog működni. Nem azért mert támogatom a szakítást, oszt szenvedjél, csak egyszerűen ha már valahol sok volt a veszekedés, és véletlen kezdődik előröl, ott fog folytatódni, ahol abba hagytátok.

Sőt, igazából a másiknak a hibáit fogjátok egymáshoz vágni. Próbálkozhatsz, mert legyen sikeretek, csak nem biztos, hogy működni fog. Valamilyen okkal veszekedtetek, és akárhogy is, ezek olyan sérelmek amik benne maradnak az emberben.


Gondolom te vagy a nő, azért ne legyél neki ingyen punci a farkára, kapcsolat nélkül, mert kifog használni és ha lesz jobb, valószínűleg dobbantani fog mellőled.

2018. okt. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyik legjobb barátnőm volt/van kb ugyanebben a helyzetben, amit rendkívül kiábrándító kívülről látni.

Egy kapcsolatot maximum akkor érdemes felmelegíteni, ha rajtatok kívül álló okok miatt lett vége, de olyan esetben, amikor folyton martátok egymást, és több volt a bánat, mint az öröm, hagyni kell az egészet a francba. Nem változik semmi, 99%, hogy pár nap/hét/hónap után ugyanott lesztek, csak ezúttal még nehezebb lesz kimászni a kapcsolatból. Bár ki tudja, lehet hogy vannak még csodák, és működőképes is lehet a kapcsolat, szerintem mégsem érdemes erre időt pocsékolni.

2018. okt. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jóslással foglalkozom megnéztem a szavaid alapján a csillagok állását.El kell mondjam te valószínű még fiatal lány vagy . A partnered pedig idősebb ,egy kis zavart is látok az erőben talán azonos neműekről van szó?2018 nov 12 én a csillagok együttállást mutatnak ,e szerint annak az esélye hogy együtt lesztek rendkívül nagy.
2018. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!