Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szerelmes vagyok még?

Sándor vagyok 25 éves és szingli!

Szakítottam barátnőmmel 3 hónapja... és azóta kedvelem az összes képét. ( Facebookon, instagramon)!

És az lenne a kérdésem hogy szerelmes vagyok még?

Vagy csak alapból hiányzik nekem ?

okt. 18. 14:48  Privát üzenet  

A válasz
Csak a puncija hiányzik.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont okt. 18. 15:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha viberen neki áll a semmin velem veszekedni és szakitani, de közben feltölt szerelmes profilképet akkor megcsal?
Miért van az, hogy valakivel én szakítok, úgy érzem már nem vagyok szerelmes belé, jól is megy a dolog, eltelik egy tisztességes idő, kezdek sikeresen ismerkedni, mégis mikor...
Mit csináljak ha szerelmes belém egy alacsony lány?
Járt már itt valaki úgy, hogy szerelmes volt, de a kiszemeltjének kapcsolata volt; és bár nem tudta, kellene-e egyáltalán neki, ha nem lenne, mégis várta, remélte a szakításukat?
Hagynom kéne? Csak ha szerelmes az ember.
Szerintetek hagyjam békén végleg? Kétségbeesett sztori.

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!