Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás feldolgozása 8 év után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás feldolgozása 8 év után?

Figyelt kérdés

A történet a következő.

Én most 42F vagyok a "volt" párom 27N.

8 éve ismerkedtünk meg akkor még házas voltam,de a kapcsolatunk már tönkrement ekkor jött teljesen véletlenül a képbe egy 19 éves lány.Konkrétan 2 évig futott utánam,hogy megkapjon.Én engedtem a csábításnak és elváltam majd külön életet kezdtünk.Az évek során sokszor előjött a gyerek kérdés amit ő szeretett volna én nem mivel már van egy lányom az előző kapcsolatomból(tudom önzőség volt).Aztán egy hónapja bejelentette,hogy külföldön képzeli el a jövőjét és elköltözött albérletbe 3 bőrönd ruhával ami az összes vagyona.Azóta nem is nagyon keres azt mondja időre van szüksége(2-3 hónap),mert össze van zavarodva.Én voltam az első komoly kapcsolat az életében nálam biztosítva volt minden a számára ami a megélhetéshez szükséges és már a gyerekvállalásba is belementem volna,mert megbántam,hogy így alakult.Helyre lehet ezt még hozni valahogy?



2018. okt. 19. 07:25
 1/2 anonim ***** válasza:

8 évig hitegetted, elment a fiatalkora miattad.

Mit akarsz még helyre hozni ezen?

2018. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pl ezt mondd el neki
2018. okt. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!