Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt màr valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt màr valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Pár hete véget ért a párkapcsolatom.Van egy közös kisfiunk.Viszonylag "békésen" zajlottak le a dolgok.Mikor elváltak útjain pár napra rá elkezdtem beszélgetni egy férfival és azóta is tart úgy tűnik komolyan ragaszkodik hozzám és a fiamat is elfogadta,kicsit sem zavarja...sőt!Viszont egy kicsit bűntudatom van és rosszul érzem magam hogy ennyire gyorsan túl léptem az előző páromon.Nincs ebben semmi megvetendő?Esetleg volt már valaki ilyen vagy hasonló helyzetben?
2018. okt. 20. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól érzed magad vele, pont kit érdekel mások véleménye?! :)

Ha komolyan gondolja veled és a fiaddal, akkor hajrá és sok sikert! Kisgyerekes anyaként nem könnyű párt találni, így szerintem meg pláne mázlista vagy!


Mások meg nem számítanak! :)


30n

2018. okt. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem véletlen lett vége az előző kapcsolatnak, ha ilyen gyorsan túlléptél. Valóban kisgyerekes anyaként nem könnyű párt találni, szoval ha minden okés az új hódolóval akkor kicsit se legyen bűntudatod
2018. okt. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan! A volt kapcsolatod már a válás előtt véget ért. Hülyeség lenne bűntudat és megfelelési kényszer miatt hanyagolni az újat. Jól érzed magad vele, etszik neked? Hidd el, hogy nincs mire várni. Mások évek alatt se találnak senkit...
2018. okt. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!