Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem miután szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem miután szakítottunk elküldözgette a haverjainak a beszélgetésünket és a képeinket. Ti mit tettetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Én megígértem neki, hogy nem fogom, bár elég csúnyán leiltottam. De még ő kérlelt, hogy töröljek ki mindent.


Én nem is foglalkoztam vele többet. De ő mindenáron vissza akart kapni, de még szerintem most is visszajönne (én nyilván nem akarom) Csak akkor nem értem, mire volt jó ez a lejáratás.


Gpndolkodtam, hogy feljelentem, de nem tudom bizonyítani.


2018. okt. 22. 14:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

1. Leöntheted higítóval a kocsiját, amit aztán ő sem tud bizonyítani. VAGY

2. Lenyeled ezt a békát, és nem csinálsz semmit.

2018. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Veresd meg!
2018. okt. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem nagyon tudsz csinálni már semmit. Pont azzal tudsz a legjobban kijönni belőle, ha nem süllyedsz le erre a szintre.


30n

2018. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Röhögj bele az arcába a kis nyomoréknak.
2018. okt. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan .... szánalmas. :(
2018. okt. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Annyira utálom az ilyet, vége a kapcsolatnak és ilyet csinálnak.

Van mit szegyelned?

sokszor csalodunk ::(

Better alone...;)

2018. okt. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Istenem mi ez a dedó....

A barátod egy retardált.

2018. okt. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy az ilyen dolgokon azért nem sok szégyellnivaló van. Nyilván együtt voltatok, mindent megosztottatok egymással. Lehet voltak gázos képek, de mindenki tudja, hogy ezt nem a nyilvánosságnak csináltad (bár ahogy kiveszem ezek közös képek, nem is arról van szó, hogy meztelenül mutogat téged). Lehet, hogy most páran megismerik egy olyan oldaladat, amit csak a barátodnak mutattál, de mi szégyellnivaló van ezen? TE csak a barátodnak mutattad meg. Aki számára ennek hírértéke van, és képes a ti privát beszélgetéseitek, vagy képeitek alapján beléd kötni, vagy elítélni, az nem egy magas színvonalú egyén...
2018. okt. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Jajj én is jártam hasonlóan :(

Az exem a mostani barátomnak küldözgette el a régi beszélgetéseinket, ráadásul úgy tett, mintha ez mostani lenne, tehát megcsalnám a barátomat vele. Életemben nem éreztem magam ennyire megalázva. A barátom meg még nekem is támadt ezután, nehezen hitte el, hogy nem mostani a beszélgetés.

2018. okt. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ezt csinalta az exem...szidott meg befeketitett a kozos ismerosok elott...Bantott, de igazabol ugy fogtam fel, h aki megitel az alapjan,amit mond, az annyit is er, ilyen "baratokra" ugysincs szuksegem.

De nem csinaltam semmit, nem beszeltem senkivel, ha szoba kerult az ex, kinosan figyeltem ra, h semmi rosszat ne mondjak rola. Ezzel tudsz szerintem leginkabb visszavagni

2018. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!