Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit lehet az ellen tenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet az ellen tenni, hogy szinte mindennap latod exedet, hogy sokal boldoggabb egy másik ember mellett?

Figyelt kérdés
Teljesen ki tud boritani a dolog, az is tetézi hogy sokkal jobb, menőbb gazdagabb a mellete lévő ember. És latom hogy boldogabb mint valaha volt mellettem. Szinte majd bele őrülök.

2018. okt. 23. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

* sokkal jobb, menőbb gazdagabb a mellete lévő ember.


Anyagilag, vagy érzelmileg gondolod?

2018. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Én nem tennék ellene semmit és nem is akarnék neki semmi rosszat. Nekem attól nem lesz jobb, hogyha neki is rossz vagy ha igen, akkor én egy gonosz ember vagyok. Mindenesetre én próbálnék nem vele foglalkozni, hanem saját magammal és örülnék neki, hogy ő legalább jól elvan.
2018. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolat szép az elején, de ahogy már megénekelték, "a szerelemnek múlnia kell..." :-)
2018. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Ha lesz valakid akibe beleszeretsz és jól érzed magad vele, k**úrvára le fogod szarni, hogy mi van az exeddel...
2018. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézd .... de tényleg, ha téged ez zavar, szakítsd meg vele a kapcsolatot... engem is zavarna , ezért is nem beszélek velük. Könnyebb elfelejteni.
2018. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!