Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szűz csillagjegyű férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz csillagjegyű férfiak, hogyan lehet titeket kiengesztelni?

Figyelt kérdés

Írjatok kérlek, akár privátban is.

Azt mondják a szűz csillagjegyű férfiak nagyon sértődékenyek, ignorálják a partnert akkor is ha egyébként szeretik. Érdemes hát nekem “futni” utána, nekem udvarolni, kiengesztelni, vagy jobb ha hagyom? Azt is olvastam, hogy azzal lehet őket visszahódítani ha levegőnek nézzük ôket. Egyébként nagyon igaz rá, minden általános szűz jellemző. Szerintetek keressem én, járjak finoman a nyakára, az jólesik nekik, vagy pont zavarná?


2018. okt. 26. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Például úgy, hogy növesztesz legalább pár agysejtet és befejezed a horoszkópos baromságaidat.
2018. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Magam sem tudtam volna szebben megfogalmazni, mint az első válaszoló.
2018. okt. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
1-nél a pont:D
2018. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Úgy, hogy végre beleülsz a ferfiasságába, hogy ne legyen többé szűz.
2018. okt. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
1-esnek igaza van!
2018. okt. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a horoszkóp oldaláról kellene megközelíteni. Miért szakitottatok? Te bantottad meg, vagy tettél valamit? Vagy ugy érzed jogtalanul sértődött meg ennyire?

Szóval leirnád inkább a konkrét problémát? Mert úgy jobban tudnánk tanácsot adni.

2018. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!