Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, hogy egy pár hónapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy pár hónapos kapcsolat után ennyit szenvedek? Volt valakinek része hasonlóban?

Figyelt kérdés

Kissé későn, 24 éves koromban jött az első szerelem.

Sajnos nem tudott kibontakozni, mert 2 hónap után munkahelyi dolgok miatt a fiú elköltözött külföldre.


Én igyekeztem nem túl komolyan venni a dolgot.

Viszont skypon azt mondta, hogy szeret, sokat mondogatta, hogy visszajön nyáron és meglátogat. Ez nem történt meg..

Szépen lassan réjöttem, hogy neki csak fellángolásról van szó és hogy hiba volt egyáltalán skypon meg interneten keresztül beleélnem magam.


Vége a kapcsolatnak..de nem tudok megszabadulni tőle, folyton a fejemben van.

Már látom, hogy az illúzióimat vetítettem rá, és hogy nem érdemelt többet.. mégis még mindig sokszor sírok miatta.


Azóta beszéltünk már, és ő totál túl van már az egészen, ennek ellenére kedves és mindig mondja hogy írjak neki bármikor.



2018. okt. 26. 19:30
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy augusztus elején szakítottunk. Tehát már lassan 3 hónapja.

Maga a kapcsolat, (ha a távkapcsot is belevesszük) 4 hónap volt csupán.

2018. okt. 26. 19:41
 2/4 anonim ***** válasza:
1 hónapos "kapcsolat" után fél évig kb minden este sírtam és pszichológushoz kellett járnom. Van ilyen. Sablonos, de ezeket a sebeket az idő tudja csak begyógyítani.
2018. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 hónap volt, még év elején. Azóta is folyton eszembe jut, rosszabb napokon őt látom mindenhol.
2018. okt. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Látom, hogy nem vagyok egyedül. Én ebből azt szűröm le, hogy ez egy kicsit olyan mint egy elmebetegség.

Egyikünk se önszántából marcangolja magát.

2018. okt. 27. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!