Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Normális, hogy egy pár hónapos kapcsolat után ennyit szenvedek? Volt valakinek része hasonlóban?

Kissé későn, 24 éves koromban jött az első szerelem.

Sajnos nem tudott kibontakozni, mert 2 hónap után munkahelyi dolgok miatt a fiú elköltözött külföldre.

Én igyekeztem nem túl komolyan venni a dolgot.

Viszont skypon azt mondta, hogy szeret, sokat mondogatta, hogy visszajön nyáron és meglátogat. Ez nem történt meg..

Szépen lassan réjöttem, hogy neki csak fellángolásról van szó és hogy hiba volt egyáltalán skypon meg interneten keresztül beleélnem magam.

Vége a kapcsolatnak..de nem tudok megszabadulni tőle, folyton a fejemben van.

Már látom, hogy az illúzióimat vetítettem rá, és hogy nem érdemelt többet.. mégis még mindig sokszor sírok miatta.

Azóta beszéltünk már, és ő totál túl van már az egészen, ennek ellenére kedves és mindig mondja hogy írjak neki bármikor.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakítás, csalódás, párkapcsolat, feldolgozás

2018. okt. 26. 19:30  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy augusztus elején szakítottunk. Tehát már lassan 3 hónapja.

Maga a kapcsolat, (ha a távkapcsot is belevesszük) 4 hónap volt csupán.

# 1/4Időpont 2018. okt. 26. 19:41 Privát üzenet
1 hónapos "kapcsolat" után fél évig kb minden este sírtam és pszichológushoz kellett járnom. Van ilyen. Sablonos, de ezeket a sebeket az idő tudja csak begyógyítani.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. okt. 26. 20:05 Privát üzenet
2 hónap volt, még év elején. Azóta is folyton eszembe jut, rosszabb napokon őt látom mindenhol.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. okt. 27. 01:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Látom, hogy nem vagyok egyedül. Én ebből azt szűröm le, hogy ez egy kicsit olyan mint egy elmebetegség.

Egyikünk se önszántából marcangolja magát.

# 4/4Időpont 2018. okt. 27. 09:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Férfiak, akiknek volt/ van fiatal lánnyal kapcsolata, mit gondol róla? Vagy lányok, akiknek volt/ van idősebb férfival kapcsolata, az mit gondol (t) róla?
25 évesen más is volt/van így, hogy komoly kapcsolatra nem talál magához való nőt?
Hol ismerted meg a párod /volt párod?
Mit gondoltok erről? Ti írkálnátok az exnek?
A volt pasimmal újra összejöttünk és ez sokkal jobb mint a régi. Miért lehet ez?
Honnan tudjam hogy csak szórakozik vagy komolyan beszél? Bővebben lent.

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!