Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak, ha már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha már nem akarok élni se tovább?

Figyelt kérdés
Egyszerűen úgy érzem nem tudom feldolgozni ezt a szakítást és kikészülök idegileg. Volt már pár szakításom,de az valami iszonyatosan megviselt,olyan ponton talált el és olyan sebeket tépett fel hogy nem látok más kiutat csak hogy eldobom az életem :( Nagyon szerelmes vagyok kicsit több mint fél évig tartott és csak úgy eldobott magától. Hozzátenném nincs és nem is volt soha senkim aki szeretett volna. A családom ugyanezt csinálta velem hogy bocs nem kellesz,te vagy a hibás mindenért sz,rt sem érsz mint ahogy most ő is. Közbe egy helyen dolgozunk és én nem akartam felmondani,mert fontos ez a munkahely iskolába is járok és most így az sem megy. Mindenből elegem van egyszerűen, úgy érzem a büdös életbe nem lesz senki aki szeretne engem tényleg :( soha nem is volt,teljesen kétségbeestem mit tegyek?
2018. okt. 28. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Tisztelt Kérdező!


Hány éves vagy? Melyik nemhez tartozol?


Krízis lelkisegély (0-24) INGYEN HÍVHATÓ: 116-123

2018. okt. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Pszichiáter. Azonnal.

Vagy ha van az iskolátokban pszichológus, akkor első körben hozzá menni.

2018. okt. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%

1-es válaszoló vagyok.


Gyakoroltál Életedben Valamilyen Vallást? Kértél valaha lelki vezetést felszentelt paptól, esetleg lelkésztől?


(Javasolnám szívesen a Római Katolikus, a Görög Katolikus Egyházat - vagy a protestáns vonalat - Evangélikus esetleg Református Egyház.)


Ui: a felsoroltak Történelmi Jelentőségű Egyházak. Rengeteg ismerkedési lehetőség van másokkal - közösségekbe, hittan csoportokba tartozni...

2018. okt. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem jobb, ha ajánlgatsz neki egyházakat, azok ilyen kiszolgáltatott emberek számára érzelmi csapdákként működnek, tele profi agymosó manipulátorokkal.
2018. okt. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%

helyesbítés: jobb, ha NEM ajánlgatsz neki egyházakat

Találkoztam én már olyan hittan tanárnővel, aki azért került pszichiátriára, mert kicsinálta a gyülekezet, amelyiknek a tagja volt.

2018. okt. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokan vannak ilyen helyzetben, pl. én is. A szakítás az még egy tisztább módja, hidd el, akár már ezért is hálás lehetsz. Elvégre, ha valaminek látod a végét, akkor onnan csak egy lépés választ el, hogy valaminek a kezdetét lásd. Ne legyél öngyilkos. Az még belefér, ha kisírod magad, gyászolsz egy kicsit, ez is segít. Előtted áll egy élet, ki tudja milyen hosszú, de ez egy egyszeri alkalom (kivéve, ha valaki olyan szerencsés, hogy képes hinni az újjászületésben). Ritkán tudatosul a hétköznapi emberben, hogy mit is jelent meghalni. Veszni hagynád a lehetőségeket a jó dolgokra. Lehet, hogy megismernél még egy ennél is nagyobb szerelmet. Lehet, hogy családra találnál. Lehet, hogy sikerülne felépítened egy boldog, kiegyensúlyozott életet, amire büszke lehetnél. Bármi lehetséges, bárhonnan is jöttél, egyedül saját magad akadályozhatod meg ezt, ha nem hiszel magadban. Tanulj tovább, ha szeretsz tanulni. Akár iskola nélkül is fejlesztheted magad, ha van egy szenvedélyed, de pénzed nincs rá. Keress mihamarabb egy másik állást, akár egy nagyobb kihívást, ami jobban érdekel, ami leköt majd és új terveid születhetnek. Próbálkozz, még ha nem is érzed magad kellően erősnek hozzá, még ha néha útközben kudarcot is vallasz. Fordítsd a figyelmed magadra, a belső békédre, mozogj sokat, táplálkozz egészségesen, relaxálj/meditálj, olvass sokat, hallgass zenét, nézz filmeket/sorozatokat, játssz valami játékkal. Sok apró, buta örömforrás, de ezzel is csak magadat építed újra, ami fontos. Ne maradj fent máskor késő estig, inkább vegyél egy forró fürdőt és aludj sokat. :)
2018. okt. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Remélem, egy icipicit jobban érzed már magad - a válaszok olvasgatása elterelte a figyelmedet más irányba.


Szeretettel javasolnám, hogy kezdj valamilyen hobbi után nézni (ha anyagilag megteheted persze!)


Ui: Hátha kikapcsol a monoton egyhangúságból... :)

2018. okt. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tessék összeszedni magad! Másnak is volt durva szakítása mégsem ugrott le az ablakból. El kell kezdeni masszívan dolgozni az önismereten! A problémák belül vannak.
2018. okt. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!