Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tehetnék, hogy ne kelljen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne kelljen állandóan találkoznok az exemmel? Nagyon gáz lenne ilyet kérni tőle?

Figyelt kérdés
Az exem nagyon csúnyán szakított velem és a kapcsolatunk alatt is sokszor szemét volt. Közös a baráti társaságunk, de amikor szakítottunk azt mondta, hogy a baráti táraság az enyém és engem úgyis jobban szeretnek, mit őt. Ennek ellenére mégis ott van az összes programon, ahol csak lehet, én nem tudok ott lenni mindig mindenhol, mert messze tanulok, de azokon a kivételes alkalmakon amikor hazamegyek és ott tudok lenni akkor is ott van...Annyira utálom, hogy a jelenléte is irritál. Nagyon gáz lenne őt emlékeztetni arra amit mondott és azt kérni tőle, hogy legalább akkor ne legyen ott, amikor én ott tudok lenni?
2018. okt. 28. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha napi szinten látnod kène,akkor sem kèrhetnèd,hogy te,figyelj csak,hagyd ott a sulit,vagy számolj le!Ez a kapcsolat kettőtök döntèse volt,ès a következmènyeit mindkettőtöknek viselni kell.Most mèg undorral nèzel rá,ha lesz csávód,meg majd pont le fogod sz...rni.Vagy ha nem,otthon kisírod magad a kispárnának.Nem kell kimutatnod az èrzèseidet.Eddig is visszaèlt velük.
2018. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!