Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tuti módszer a feldolgozásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tuti módszer a feldolgozásra?

Figyelt kérdés

Hónapok teltek el,mióta szakìtottunk de az idő múlásával csak rosszabb a helyzet.Próbáltam mindent hobbi,munka,barátok,vedelés de semmi sem segìt.Ahelyett hogy jobb lenne napról-napra jobban hiányzik.Az ismerkedés gondolatától is rosszul vagyok jelenleg.

F



2018. okt. 28. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit tettél a lánnyal, hogy elhagyott?
2018. okt. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha én azt tudnám...
2018. okt. 28. 20:40
 3/9 anonim ***** válasza:

2 Olyan nincs, hogy nem tudja valaki, hogy mit művelt:D


Mit műveltél vele, hogy lépett? No elő a memóriáddal:D

2018. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3+ Ok nélkül nincs okozat.
2018. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Miért gondolod,hogy tettem bármit is?

Nem is erre irányult a kérdés.

2018. okt. 28. 21:16
 6/9 anonim ***** válasza:
#3 lehet hogy annyit ivott, hogy elfelejtette. De a kérdés szempontjából eleve irreleváns
2018. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs erre tuti módszer, mindenkinek más válik be. Nekem az elfogadás, úgy gondolom, hogy ez részben hozzáállás kérdése is. Elfogadom, hogy vége és arra gondolok, hogy nem akarok olyan ember miatt szomorkodni és szenvedni, aki már rég túl van rajtam és talán az eszébe se jutok. Tovább lépek és inkább esélyt adok valaki olyannak, aki jobban megérdemli.
2018. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6 Végül is igen:)
2018. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

6# Annyit azért nem :D

De nem fogom itt olyan embernek felytegetni a történetem,aki néhány kérdéssel visszább a szerelmi kötésről magyarázott (Gondolok itt 1-2-3-ra)A beszámìthatóságát erősen megkérdőjelezem.

2018. okt. 28. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!