Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az ex szex lehetőséget ad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex szex lehetőséget ad arra hogy össze hozzon újra párokat?

Figyelt kérdés

Másfél éves kapcsolat után, szakítottam ami sajnos nem volt komolyan átgondolt, csak egy reakció hogy valamit ő majd reagál rá.


Ő erre nem reagált, és azóta eltelt másfél hónap, felajánlottam a szünetet ami utáni találkozáson az lett hogy még mindig nem tudja milegyen.


Majd egy héten után találkoztunk és jól éreztük mangukat, viszont elmondta hogy jelenleg úgy gondolja nem leszek figyelmesebb ezért ő nem szeretné. De azt mondta egy héttel ezelött még azt hitte lehet valami.


Na ezután elkísért bejáratig, felhívtam magamhoz, és megtörtént. Ezután haza ment és írt hogy csak szex?


Én egyenlőre ebbe belementem mert valahogy úgy gondolom hogy mindketten szeretjük egymást még, és ez esetleg közelebb hozna minket. Másrészt meg úgy gondolom hogy ez valahol részéről is csak időhúzás mert nem biztos a dologban. Mert egy makacs személyiség és nála a nem az nem.


Nem szeretném sokáig húzni ezt, mert félek hogy sérülök. Viszont egy jó lehetőségnek látom megmutatni hogy jó úton haladok. Hogyan kéne viselkednem ebben a helyzetben és mit gondoltok erről?



2018. okt. 29. 07:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy a csak szex az csak szex. Magyarul arra még jó vagy, hogy legyen mibe üríteni, amíg talál egy csajt, aki mást is megmozgat a farkán kívül. De te egy ingyen lyuknál többet innentől nem fogsz neki jelenteni.

A jó út az lett volna, ha megmondod neki, hogy vagy mindent akarsz tőle, vagy semmit, de nem alacsonyodsz le odáig, hogy csak a tested kelljen.

De ezen már túlvagytok. Durván lealacsonyítottad saját magad. Ebből kapcsolat már csak akkor lehet, ha pár év alatt se tud nálad jobbat összekaparni, és jobb híján beéri veled. Az akkor olyan is lesz.

2018. okt. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Felelőtlen döntés volt lefeküdni vele. Itt ment el az egész.
2018. okt. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kérdésére nagyon bepörögtem volna :) Azt írtam volna vissza,hogy csak szex,de jól vésd az agyadba,mert ez volt az utolsó.Innentől lehet még tepert vna valamennyire,nem tudni,de most ezt elszúrtad.Teljesen világos hogy ő mást nem akar.Annyit korrigálnék a helyedben a helyzeten,hogy innentől nem venném fel a telefont,meg nem reagálnék üzire,ha az ég leszakad is.Aztán hadd gondolkodjon mi is van most.Amúgy ezt magadban jobb ha lezárod.Szex nem hoz össze olyan sérült dolgot,ami ténylegesen megsérült,főleg nem hapsiknál.Neki jó lett vna veled néha a szex,közben meg ismerkedik mással.Dobd.
2018. okt. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Sokszor összejártam exekkel szexelni. Attól sose lett jobb a kapcsolatunk. A legtöbbször megerősített hogy helyes volt hogy szakítottunk.
2018. okt. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

" ...szakítottam ami sajnos nem volt komolyan átgondolt, csak egy reakció hogy valamit ő majd reagál rá"


Tökmindegy, mit csináltok. A fentiekből kiindulva egyelőre nem tartasz még ott, hogy életre szóló párkapcsolatot létesits. Tanuló, tapasztalatszerző fázisban vagy. Úgyhogy mindegy, mi lesz köztetek, nem valószinű, hogy életre szóló lesz.

2018. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"szakítottam, ami sajnos nem volt komolyan átgondolt..."és ezt egy makacs emberrel!! Ezzel az esélyeid szinte nullára csökkentek, és óriási hiba volt lefeküdni vele... Zárd le mielőbb.
2018. okt. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én úgy jártam össze megint szexelni a párommal, hogy eltelt a szakításunk óta egy év. Rengeteget változtam az alatt az év alatt pozitívan, ezt ő is meg jegyezte, de nem miatta változtam meg vagyis igazából az ő hatására, de nem érte én is rá jöttem, hogy nem ő a nekem való. Pont ezért is nagyon aggódtam mikor ebbe belementünk, hogy ő esetleg emiatt majd többet szeretne tőlem, rájön, hogy hiba volt szakítani és szeretné megpróbálni, ez (az én esetemben szerencsére) nem történt meg, szimplán egy idő után elhalt a dolog és szimplán csak barátok maradtunk.
2018. okt. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7-es voltam, félre írtam szóval úgy jártam össze az exemmel.
2018. okt. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Érdekelne egy férfi válasza arról, hogy mit gondol az alkalmi sexről egy exel aki iránt vannak érzelmei.

Szívesen írnék neki privátban is.

2018. okt. 29. 19:39
 10/11 anonim ***** válasza:
44%

Elmondom, hogy mit gondol. De tedd félre azt a tévhitet, hogy vannak még irántad táplált érzelmei. Puszta kényelem, ami melletted tartja. Guminő vagy a szemében azóta, hogy újra lefeküdtél vele.

Jegyezed meg, az életben csak azt tudjuk igazán becsülni, amiért/akiért megdolgoztunk, megküzdöttünk. Amit ingyen kapunk, az örömöt okozhat ugyan, de értéktelen marad a szemünkben.

2018. okt. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!