Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon felkavart az exem mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felkavart az exem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél éve szakírottunk, azóta láttam sokszor mert egy helyen dolgozunk, kivéve nyáron de nem volt baj ezzel eddig. Azthittem túl vagyok rajta, hisz a munkahelyen is nagyon jól kezeltük a dolgot. Kivéve mostanáig. Elmentünk együtt egy baráti találkozásra és együtt töltöttük a napot. Nagyon jó volt minden olyan volt mint ahol abba hagytuk, a legboldogabbnak éreztem magam ő is olyan volt mint rég. De most nagyon rosszul vagyok, teljesen felkavart, nemtudom most újra kezdjük e vagy ez nem jelentett semmit, amúgy semmi közeledés nem volt de még olyan jó volt vele. Most iszonyúan hiányzik állandóan rá gondolok mint egy tini, és a múlt sérelmei is feljöttek bennem amikor szakított velem összetörtem teljesen és most mégis ugyan úgy szeretem mint akkor. Mit gondoltok? Ismerem és nem hiszem, hogy lesz folytatás viszont én magamba zuhantam és lelkileg nagyon kivagyok.

2018. okt. 31. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért nem haverkodunk az exszel. Amúgy meg teljesen egyszerű: kérdezd meg tőle, hogy most mit akar. Ha együtt akar lenni veled, akkor legyetek együtt rendesen. Ha meg nem akar veled lenni, akkor szakítsatok meg minden kapcsolatot. Ez a köztes állapot két dologra jó: 1. Te vagy a tartalék punci. 2. Tönkremész lelkileg.
2018. okt. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon jó volt minden olyan volt mint ahol abba hagytuk"


Ha nagyon jó volt minden, amikor abbahagytátok, akkor miért hagytátok abba? o.O

2018. okt. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyit tehetsz hogy megbeszéled vele a dolgokat... ha pozitív kimenetele lesz, akkor örülhetsz, ha negatív, akkor meg talán végleg le tudod zárni.
2018. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak ha szóba hozom azthiszi megint raakaszkodok, mert ez volt a baj anno, hogy tul sokat akartam es ra akaszkodtam teljesen. Idot kert akkor es most jott el az ido de o nem szereti felhozni a multat es olyat se akart soha, hogy akkor folytassuk ott ahol abba hagytuk. Ugyis azt mondana, hogy majd lesz ami lesz, de mar nem az ami volt. Szoval ezt nem igazan hozhatom fel neki. Meg szerintem azt mondana, hogy eltoltottunk egy napot tok jo volt aztan ha lesz meg lehetoseg ujra megismeteljuk ha nem nem. Kicsit erdekes a gondolatmenete :)
2018. okt. 31. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy újra egypár legyetek, mindkettőtök komoly akarata és tenniakarása szükséges... ha úgy gondolod/ érzed, hogy ez nincs meg a részéről, akkor veszett fejsze nyele, sajnos.
2018. okt. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hja, hogy csak úgy kötelezettségek nélkül szórakozni akar veled. Mint valami játékbabával. Ha kedve van hozzád, játszik veled, ha nem, bevág a sarokba. Szerintem keress egy felnőtt férfit, ezt az éretlen kisfiút meg hagyd a csudába.
2018. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tèged felkavar,ő meg szerintem leültetett a kispadra,aztán majd szólít,ha úgy tartja kedve.
2018. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!