Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ideje elengednem?

Figyelt kérdés

Februárba ért véget életem első kapcsolata,3 évig tartott 16 éves koromtól.

Amikor szakított azt mondta ,hogy soha többé nem lesz szerelmes és nem lesz többé senkije egyszóval vagy én vagy senki más,de azt mondta már nem érez úgy mint rég és még élni szeretne.

Nagyon rosszúl érintett az egész mert iszonyat szerelmes voltam és elhittem,hogy elsőre megtaláltam az igazit(mai napig így ogndolom,hogy ő volt az a bizonyos)Minden téren elsők voltunk egymásnak,de ez csak egy plussz.

Szakításunkkor letíltottam mindenhonnan de mai nap instagrammon meg kellett néznem a blokkolt embereket és láttam,hogy ott van ugye ő is de a profilképén a jelenlegi párjával van. Számomra ismerős egy fiúval van jelenleg együtt ami azért érintett rosszul mert 25 éves nagyon gazdag viszont amikor láttuk elég sokszor kinevette mekkora szerencsétlen egy ember és még csúnya is,nem foglalkoztam a dologgal ha ilyeneket mondott rá ezért hidegen hagyott.Ma amikor megláttam a képet sírva fakadtam egyszerűen mert eszembe jutottak azok az üzenetek amiket írt szakításunkkor, amiket a kapcsolat alatt.(igen messengeren keresztül szakított miközbe egy szórakozóhelyen volt)



2018. okt. 31. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ideje. Ne úgy fogd fel a kapcsolatot, hogy az igazit keresed. Azt az időt, amit kapcsolatban töltöttetek becsüld meg, hiszen téged épít és hozzád tartozik, de semmi több.

Ő a jelek szerint már továbblépett, ideje neked is. Foglalkozz önismerettel, építsd magad, exek után sírással még soha senki nem ment semmire.

(Btw eléggé ellentmondásos a szakítás módja meg azok amiket állított, gondold végig. Nem becsült téged annyira, hogy élőben mondja el neked?)

2018. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem akart találkozni, 150km es tavkapcsolat volt
2018. okt. 31. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Őszintèn szólva ő is tipikusan az az ember,akinek a tettei nincsenek összhangban a szavaival.Magyarán nem hiteles.Gyártotta a kifogásokat,nem pedig megoldásokat keresett.Èrte pont nem kár,egy kicsit sem.Pláne nem èrdemel könnyeket ennyi idő után.Amíg te a kispárnádba sírsz,őt nem èrdekli,mit èrzel.
2018. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) utolsó ez nagyon megfogott es elgondolkodom rajta
2018. okt. 31. 22:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Jahh igen élni szeretne csak nem a te oldaladon hanem egy gazdag 25 -es oldalán. Am sztem nem volt ő szerelmes csak nem akart megbántani így hazudott.
2018. nov. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!