Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg igaz az, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz az, hogyha szakítás után nem tiltod az exed facebookról és ismerősök maradtok akkor nem is szeretted őt úgy nagyon igazán? Ezt olvastam valahol

Figyelt kérdés
2018. okt. 31. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
A világon semmit nem határoz meg egy nyomorult közösségi oldal a kapcsolat milyenségét illetően...
2018. okt. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sokkal inkább azt jelenti, hogy telibe kakálja a közösségi oldalakat, és éli a kis életét. Egyébként függ a szakítás okától, de aki tényleg nem túl aktív a Facebookon, nem ez lesz az első dolga.
2018. okt. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy baromság.
2018. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok barátnőm volt az elmúlt nyolc évben.Közülük kettő a szerelmem volt. Négy év eltéréssel. Mind a kettő világ rengető volt számomra, csak azért írom, hogy érzékeltessem, hogy mindkettő sokat számított nekem.


Az első szerelmemet valóban letiltottam és töröltem az ismerőseim közül, mert képtelen voltam bármit csinálni, ha láttam a kis zöld pöttyöt a chatnél a neve mellett. És persze mindig feldobta, mert az előtt rengeteget beszélgettünk fb-n. Tiltottam.

A második szerelmemet már akkori érettségemből kifolyólag dimenziókkal mélyebben éltem meg. Minőségében más volt az egész, és aránytalanul jobban fájt, amikor vége lett. Őt mégsem tiltottam, mégsem töröltem stb.


Ebből a két dologból arra következtetek saját tapasztalatom alapján, hogy nincs összefüggés a kettő között. Nem csak, hogy minden ember máshogy dolgozza fel, de még egy emberen belül is változik, hogy az adott kapcsolatot hogyan dolgozza fel. Nincs egységes szabály rá. Vagy ha van, akkor nem ez.

2018. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Baromsag.
2018. okt. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt tiltom, akivel haragban vagyok vagy olyan konfliktusunk volt, hogy rosszul vagyok, ha látnom kell.

Nem gondolom, hogy csak az számit igaz szerelemnek, ami a fenti módon végződik.

2018. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt kategória..

Képzelem milyen embertől olvastál ilyet.


Nagyon jó, hogy elterjedt az internet, és az ilyen okosságokat osztják meg az emberek a másikkal.

Brand new world :D

2018. okt. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Abban azért van valami, hogy ha csak úgy tud túllépni egy szakításon, hogy minden kapcsolatot megszakít, és ehhez FB tiltásra is szüksége van, az biztos nincs túl az illetőn. (Kivéve ha zaklatás miatt tiltja.) Az, aki szakítás után lazán fenn tudja tartani a kapcsolatot, az régen túl van az egészen, érzelmileg nem zárta le. Én azért töröltem valakit az ismerőseim köréből, mert annyira felzaklatott az ezer e-mail, ami minden Fb mozdulatáról értesített (nem tudom miért, de nem sikerült leállítani a követését), plusz már attól is megőrültem, hogy láttam a zöld karikát a neve mellett. Tudom, hogy mindig azt vártam volna, mikor ugrik fel az a kis ablak. Nekem nagy szükségem volt arra, hogy ne legyen az ismerősöm. De lehet, hogy jobban jártam volna, ha tiltom, mert hónapok múlva felugrott az az ablak. És nem vagyok rajta túl. És nem is leszek, amíg le nem tiltom végleg. Ha nem jelentene semmit, nem gondolkodnék tiltáson.
2018. okt. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az régen túl van az egészen, érzelmileg lezárta... (elírtam az előzőben)
2018. okt. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Elárulom neked,hogy kèt felnőtt ember akkor is szeretheti egymást,ha nem beszèlnek már ès csúnyán összevesztek.Míg lehetnek közömbösek egymásnak napi e-mailezès mellett is.Viszont fordìtva is megeshet a dolog.Az èrzelmek nem ezen múlnak.Sőt,ha tovább megyek,èrezheztek valamit olyan ember iránt,akivel soha nem teljesedhet ki a kapcsolatunk,ès foghatom az utcán olyan ember kezèt,akivel nem èrzem teljesnek magam.Amúgy meg az èlet egy köcsög...
2018. okt. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!