Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Minőségi szex, közös értékrend, mégis szakítás. Miért?

Már két hónapja történt a szakítás, elfogadtam, próbálom lefoglalni magam minden mással, de ezt valahogy nem értem.

A szex tökéletes volt közöttünk, szenvedély, változatosság minden alkalommal.

Legjobb barátok voltunk, őszinték egymással, támogattuk a másikat. Mindenki azt mondta, hogy álompár vagyunk.

Közös programokat is mindig szerveztünk, nem unatkoztunk otthon.

Egyébként mindketten jól nézünk ki, "válogathatnánk", mégis egymást választottuk.

Két hónapja a karjaiban ébredtem, amikor hirtelen azt mondta, nem szeret engem, csak jó volt, hogy van valakije.. barátok maradtunk. Látom, hogy nem ismerkedik másokkal, nincs is másik nő a környezetében (se a munkahelyén, se az egyetemen). Bókol nekem, vonzónak tart továbbra is (nem járunk össze), a barátai is mondják neki, hogy jobbat nem talál, de nem szeretne velem újra kapcsolatot, nem "hülyít", csak barátilag beszélgetünk.

Nekem valami itt nem stimmel.. Azzal az indokkal szakított hirtelen, hogy nem tudna annyira szeretni, mint én azt megérdemelném, mert jól érzi magát velem, de nem szerelmes.

Mit gondoltok erről?

2018. nov. 1. 00:39  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Hogy nem szerelmes, sose volt, de annyi azért volt benne, hogy ne pocsékolja tovább az idődet.

A válasz 96%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/17Időpont 2018. nov. 1. 00:47 Privát üzenet
Ezt alaposan benézted...

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 35%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/17Időpont 2018. nov. 1. 00:48 Privát üzenet
Van ám olyan, hogy 2 nagyon szép ember és mégsem igazán tetszenek egymásnak.

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/17Időpont 2018. nov. 1. 01:10 Privát üzenet
Ez velem is megtörtént. Hiába volt minden szép, meg jó, meg összeillettünk stb., ha nem éreztem iránta szerelmet. Az érzelmeket nem lehet irányítani és ezt el kell fogadni.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/17Időpont 2018. nov. 1. 01:46 Privát üzenet
Elmondta, hogy miért. Nem szerelmes beléd. Így meg nem akar kapcsolatot.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/17Időpont 2018. nov. 1. 01:56 Privát üzenet

Ne haverkodj vele, ne beszélj vele. Így sose lépsz túl rajta.

Valószínűleg szeretett, de nem érezte azt, amire vágyna egy kapcsolattól. Simán lehet, hogy a szíve melyen még mást szeret, vagy akármi. Nem tudhatod.

Meddig voltatok együtt?

Engem is dobott pasas hasonló indokkal, pokol volt. Azt csináltam, hogy összeszedtem magamban, hogy mi volt, ami bem stimmelt vele, mi volt rossz, mi nem ment, miért jobb nekem így. Ezeket mantrázva jutottam túl a dolgon. Nehéz pár hónap volt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/17Időpont 2018. nov. 1. 01:57 Privát üzenet
Lehet, hogy az a típus, aki nem akarja magát lekötni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/17Időpont 2018. nov. 1. 05:13 Privát üzenet
Megmondta, bem szerelmes. Az érzelmeket bem lehet irányítani. Attól mert valakik álompárnak tűnnek, az érzelmek nem fognak feltámadni. Az vagy van, vagy nincs. Nála nincs, ezzel nincs mit kezdeni. De minek haverkodtok??

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/17Időpont 2018. nov. 1. 07:06 Privát üzenet
Feleannyira sem volt ez kétoldalú, és azonos kapcsolat mint ahogyan azt te érezted.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/17Időpont 2018. nov. 1. 07:09 Privát üzenet
nem lehet, hogy bi, és most világosodott meg?

A válasz 10%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/17Időpont 2018. nov. 1. 07:32 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ideje elengednem?
Tényleg igaz az, hogyha szakítás után nem tiltod az exed facebookról és ismerősök maradtok akkor nem is szeretted őt úgy nagyon igazán? Ezt olvastam valahol
Hogyan lehetséges?
20-35közötti férfiak ti hogyan élitek meg a szakítást?
Miért Kerüli a szemkontaktust az ex barátnőm?
Egy ilyen szintű értékrend eltéréssel folytatnátok egy kapcsolatot? Hülyeség lenne, később megbánnánk, vagy tegyük amit most jónak látunk?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!