Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után hogyan legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után hogyan legyek túl a férfin aki a gyerekem apja is egyben?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

29éves vagyok a lányom lassan 4! Az apjával 1.5éve mentünk szét!

Nem tudom hogy felejtsem el ?!

Sokszor arra gondolok milyen jó másoknak a családi lét .Mi kéthetente de havi egyszer el megyünk együtt ide oda.

Viszont ez sem jó,mert amúgy el vagyok,viszont ha ő jön a gyerekhez, valami feltör bennem! Szomorú leszek sírok!

Hiányzik!

Tudom hogy talàlhatok majd egyszer valakit aki úgy tud szeretni mint én őt!

Valahogy mégis sopánkodok!

Dolgozok napi 8 órában itt van azért társaságom ,olyan baràtaim viszont nimcsenek akik például egy szorakozóhelyre el jönnének velem!

Probàltam neten ismerkedni nem jött be senki nem fogott meg!

Alapból nagyon mosolygós, életvidám nő vagyok aki kedves az emberekkel!

Ha be érek a munkahelyemre is már mosolyra nyílik a szám!Belül viszont néha szét esek!

Határozottabnak kellene lennem és végled megszakítani mindent!De közös gyerek mellett ??Más egyedülállok nem tudom hogy csinálják

Valaki hasonló szituációvan volt már?


2018. nov. 1. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

uristen, mennyi felkialtojel.


vesszo, pont sehol.


te ugy beszelsz, ahogy irsz?

2018. nov. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért mentetek szét?

32/f

2018. nov. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor próbáld visszaszerezni ezt a férfit!
2018. nov. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a fenének jártok el együtt ide oda, ez csak hátráltat!

Ismerkedni kell ez nem kérdéses, és nőként nem hiszem hogy ez borzasztó nehéz lenne.

Egyébként én is váltam, és én is családra vágyom, de tudom hogy ez most lehetetlen. Nekem is nehéz, sport, hobbi, barátok, segít. Induj ilyen irányba egyelőre.

F.

2018. nov. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bence_ ***** válasza:

Gondolom ő lépett, ez az ő döntése.

Ezek az együtt töltött idők emlékeztetnek arra, hogy milyen vele egy kapcsolat.

Így újra és újra feltéped a sebeket.

2018. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Elhidegülés sokat veszekedtünk...ez volt az ok.

Volt róla szó hogy újrakezdeni de nem ment részéről a probáljuk meg se...

Most érzem hogy nagyon el távolodtunk persze ha jon beszélgetünk nem rólunk mindenről és néha néha el ejt egy-két mondatot ami fáj!a legjobb lenne nem beszélgetnem vele!de hogyan csinálja az ember harag nélkül?!

2018. nov. 1. 18:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak egyszerűen fogd fel hogy tovább kell lépned. Az pedig ha találkozgattok és programokat csináltok hátráltat. Maradj kicsit egyedül a gondolataiddal. Tisztázd le magadban a dolgokat. Nem kell haragudni, és lehet mindent normálisan..
2018. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bence_ ***** válasza:

Figyelj arra ami jó, a gyerekre, a nyugalomra.

Ha ez van szem előtt akkor nyugodt vagy, hiszen egy békés szerethető világot látsz.

Programok meg legyenek külön, egy ideig biztosan.

2018. nov. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!