Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért tette ezt? Miért gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette ezt? Miért gondolja ezt?

Figyelt kérdés

Fél éve ismerkedtünk meg, szexkapcsolat lett belőle, ő mondta, hogy nem is szeretne többet. De idővel egyre sűrűbben találkoztunk és nagyon sokat foglalkozott velem, úgy éreztem magamat mint amikor pasim van, sőt annál is jobban, ha együtt voltunk mindig rengeteg figyelmet szentelt nekem, az együttlétek sem sima dugások voltak, mindig odafigyelt, hogy én is ki legyek elégülve. Sokat voltunk kettesben, rengeteget beszélgettünk, de nem volt pl közös program vagy ilyesmi.

Két hete azt mondta, hogy megváltoztam mostanában furcsa vagyok.. Tegnap vetkőztetett amikor bevallottam neki, hogy szerelmes vagyok belé.


Megállt, ellökött magától és azt mondta, valamit érzett.. mert megváltoztam és nagyon sajnálja, mert ezzel azt érzi, hogy elveszítette azt a valakit aki mint önálló entitás volt vele szemben és úgy érzi, hogy jó volt velem addig amíg saját magam voltam, de így, hogy szeretem azt érzi, hogy ki akarom szolgálni őt és feladom saját magam, ez pedig számára rémisztő és undort érez emiatt, magától is mert szerinte ha hagyja, hogy így legyünk együtt akkor ezáltal engedi magának, hogy kihasználjon engem, én pedig a szerelmem miatt hajlamos vagyok semmibe nézni saját magam csak, hogy neki jobb legyen, amiért pedig képtelen tovább becsülni. Ezért mostantól elválnak útjaink.


Megkért, hogy öltözzek fel és hogy soha többet ne keressük egymást, szó szerint kirakott a lakásból miközben zokogtam.


Annyira fáj, hogy leírni sem tudom, még mindig mar amit mondott úgy érzem, hogy kihasítottak egy darabot a szívemből és kicsit meghaltam, nagyon szomorú vagyok, legszívesebben csak sírnék mert nem értem, miért ekkora tragédia, hogy szeretem őt?

Hívtam sokszor de nem veszi fel.. Biztos, hogy komolyan gondolta amit mondott:( Nagyon fáj!



2018. nov. 1. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Házas pasi? Biztos még szeretne élni,ha nem házas
2018. nov. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem házas.. 32 éves.
2018. nov. 1. 21:16
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem szeretett igazán Ha szeret,nem dob el ilyen aljas dumával
2018. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Hú, de egy nyakatekert faszi...


Szerintem ő saját magával nincs kibékülve! Ez nem rólad szól, hidd el!

Nincs annál nagyobb kincs, amikor valaki odaadja magát és az érzéseit egy másik embernek. Ez az, ami igazán becsülendő valakiben! Szomorú, hogy ő ezt csak lenézi... Valahol nagyon törés lehetett neki az életben és képtelen elhinni, hogy ő egy szerethető ember.

2018. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem szeretett ez biztos, de nem is ígért ilyet, viszont amikor ezt mondta nagyon őszinte volt, ahol mindig, ezért is nem féltem elmondani neki, hogy mit érzek iránta:(

Rendes gyerekkora volt, mesélt is róla óvodásként volt szerelme is:) aztán kamaszként is.. de azóta nem volt szerelmes senkibe, azt mondta kamaszként három évet járt azzal a lánnyal akibe szerelmes volt, van még, hogy most is találkoznak egy kávéra de már iránta sem érez semmit.

azóta csak alkalmi kapcsolatai voltak főként egyéjszakások, kicsit meg is döbbentem amikor elmesélte, hogy mennyi nővel volt már együtt.

2018. nov. 1. 21:49
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

nem tudlak sajnálni.


miért mész bele szexkapcsolatokba?


ha belegondolsz, szexkapcsolatban lenni nem sokkal másabb, mint prostinak lenni, csak nem kapsz érte pénzt.


de attól még csak egy lyuk vagy a pasi számára.


miután most kiderült, hogy mégsem egy lyuk vagy, hanem vannak érzéseid, el is dobott.


saját magadat ne alázd meg.


ha szerelemre vágysz, akkor arra törekedj, hogy legyen egy normális párkapcsolatod, a szexkapcsolatokat meg hanyagold.


megjegyzem eü. okokból is veszélyes, egy csomó szart összeszedhetsz.

2018. nov. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%

"kicsit meg is döbbentem amikor elmesélte, hogy mennyi nővel volt már együtt."


na, erről beszélek.

a sírás helyett irány még a héten egy gyors HIV-teszt.


a helyedben ezért aggódnék csak.

2018. nov. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

"ő mondta, hogy nem is szeretne többet"

Az elején megmondta. Az, hogy te többet akartál utána képzelni erről, az már csak a te hibád. Ha nem bírja a kis lelked, ne mássz bele...

2018. nov. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezért ne kezdjen szexkapcsolatba olyan, aki amúgy többre vágyik. Ő nem akar többet annál, vagy lehet tudatosan menekül is az érzelmektől, ehhez is tartja magát. Úgy tényleg semmi értelme egy ilyen jellegű kapcsolatnak, ha az egyik fél szerelmes.

Meg minek hivogatod? Világosan megmondta, hogy ő így már nem akarja, ne keresd, és a saját érdekedben jobb is így. Miért akarod még alázni magad?

Persze fáj. De mit vártál? Kezdettől fogva nem árult zsákbamacskát, tudtad mivel számolj.

Zárd le magadban, lépj tovább.

2018. nov. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem értem miért akarnád így folytatni ezt a kapcsolatot? Vilagos, hogy tőle nem kapnad meg, amire igazán vágysz.

Illúziókba ringatnad magad, és hónapikta évekre benne akarnál ragadni egy olyan kapcsolatna, ahol az erzelmeid nem viszonozzák, csak morzsákat kapsz, és nem vezet sehova? És csak reménykedsz hatha? Közben évek mennek el az életedből, amiket nem hozhasz vissza.

A szexkapcsolat lényege, hogy az erzelmeket kìvül hagyják. Nálad ez megdőlt, és ez igazából számodra tragédia, innentől kezdve veszteni valód csak neked lenne.

Éppen ezért számodra jó, hogy ez most véget ért. Találkozhatsz olyannal, aki hozzád való, és nem csak a tested akarja hasznalni.

2018. nov. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!