Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan könnyítsem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan könnyítsem meg a szakítás utáni időszakot?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Párommal 1év 3 hónap után ma vetettem véget a kapcsolatunknak.

Már az elején is voltak problémák a részéről (netes flört, munkahelyi flört, meztelen fotók lányokról a telefonjában, füllentések, mind amellett hogy egyébként nagyon szépen kedvesen beszélt velem, dicsért, szeretgetett) de volt egy időszak amikor azt éreztem, láttam egy falnak állítás után, hogy szakítani fogok ha ez így marad, sikerült változnia..hát rosszul éreztem. Jöttek az újabb meztelen fotók, netes flörtök amiket tűrtem egy ideig majd kifakadtam és szakítottam ezután valóban 180 fokos fordulatot vett mintha kicserélték volna. Nem hurcolászta sehova a telefonját, másképp közeledett felém, mindig elmondta hol van és mit csinál..egy ideig.. Majd a csajozást felváltotta egy lekezelő tiszteletlen bunkó stílus. Cselédként kezelt, mindent elvárt, lassan már én rágtam meg az ennivalót is helyette. Tudom sokan azt fogják mondani hogy már az elejen dobnom kellett volna de mindenki tudja milyen szerelmesnek lenni és idő kellett hogy belássam ez így nem működik. Ma megtettem a lépést amit soha nem gondoltam, hogy képes leszek. Szeretnék segítséget kérni, hogy hogyan könnyítsem meg ezt az időszakot? A cuccaim még ott vannak, talán a legnehezebb elkoltozni lesz..

20/L


2018. nov. 1. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak a klasszikus módszerekkel tudod: hobbijaidat elevenítsd fel, vagy keress új hobbit, találkozz barátaiddal,foglalkozz magaddal.

Ha elgyengülnél, emlékeztesd magad arra, miért nem működött, akár írd fel ehy cetlire, ragaszd fel jól látható helyre.


30N

2018. nov. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én befordultam szakítás után de ha barátaim nem hivkáltak volna sztem akkor a pszichológust látogattam volna meg.
2018. nov. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!