Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek az szakítóok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az szakítóok, ha a párod akivel együtt élsz szinte mindennap betép, de a másik fél nem szív egyáltalán?

Figyelt kérdés

2018. nov. 2. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Igen. (Nálam.)
2018. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Az a szakítóok, amit annak érzel.

Nekem a havi egy betépés is szakítóok lenne. Nemhogy a mindennapi. Szent ég! Az ilyen mit csinál? Dolgozik, aztán füvezik? Ennyi az élete? Szánalmas.

2018. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán miért jöttél össze olyannal, akiről tudtad, hogy drogozik? Ennyi észt, komolyan?!
2018. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Ahogy az első is írja, az a szakítóok, amit te annak gondolsz. Engem nem zavar az alkalmi füvezés, de a mindennapos egyáltalán nem férne bele.
2018. nov. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Aki egyáltalán nem szív, annak általában szakító ok.


Én nagyon ritkán ha alkalom adja, kipróbálom. A mindennapi szívást, ivást, tehát alkohol vagy egyéb függést senki nem semmilyen körülmények között nem viselném el. Mellettem nem teszi tönkre magát senki-és engem sem.

2018. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az hogy "betép" milyen negatív megnyilvánulásokat hoz felszíre? Csak párat sorolj fel légyszives mert kíváncsi vagyok.
2018. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi a bővebb sztori kérdező?
2018. nov. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én szakítanék. Nem zavarna, ha néha csinálná, hát csinálnám én is, de a rendszeresség ehhez nme illik. Alkohollal ugyan ez. Fél évente én is megkívánok egy kis whiskyt, havonta 1-2 sört, barátnőm pedig néhány hetente egy kis sangriát, de minden nap biztos nem innánk.
2018. nov. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Az hogy "betép" milyen negatív megnyilvánulásokat hoz felszíre"


Ok, elmondom , én miért nem tolerálom: azért nem viselném el, mert speciel kissé szánalmas, de minimum lelkileg labilis, és akaratgyengének tartok minden embert, aki NAPI SZINTEN bármilyen függőséghez nyúl, ami módosítja picit a tudatállapotát.


Ez mind azért jó, hogy ne nézzen szembe a xaros kis életével, problémáival, ne megoldani akarja az életét, hanem MENEKÜLJÖN előle. Ehhez a legkönnyebb mód ha fűhöz, piához, játékhoz, gyógyszerekhez, -kinek mi fekszik- nyúl az illető.


Értem amúgy, mit akarsz mondani, hogy " de a füves nem agresszív, mint a piások általában, vagy a kokainisták"- - Igen, de attól még mindig azért tép be minden egyes nap, mert egyszerűbb menekülni, kizárni a ki a agyadat a világból legalább kicsit, hogy ne foglalkozz a gondjaiddal. Arról nem is beszélve, hogy a fű is 2féle módon hat az emberekre, és aki napi szinten használja, az nem általában nem azért csinálja, mert tök jó hangulatba hoz és nevetsz fél órát dolgokon. Ezek az emberek ( pl én sem nyúlok hozzá minden nap, mert van más örömforrás is az életemben, így késztetést sem érzek rá, hogy ez túl gyakori legyen.)


Aki mindennap tolja kb, az általában a másikféle ember, akinek valamilyen lelki baja van, vagy csak szimplán nem képes megoldani a problémáit és kilépni valamilyen helyzetből, amiben benne van, és ezért nyúl hozzá, mert ez sokkal egyszerűbb, ha bódult tőle és nem agyal a tyúkxaros problémáin.


Röviden: csak az akar állandóan bódult lenni a szerektől, piától, vagy bármitől, aki menekül valami elől. "Normális" ember nem fog naponta ehhez nyúlni, egyszerűen mert nincs rá szüksége és ingerenciája sem.


Kielégítő volt a válaszom?

Ha nem értesz, egyet, talán írd le, szerinted miért nyúl valaki/akár te gyakran a drogokhoz? A "csak hogy jól érezzem magam legalább addig" válasz remélem érthető, hogy a fentit igazolja. ;)

2018. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

9/9


Full igazad van!!!!

2018. nov. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!