Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Újra találkozunk az exemmel? Ebből még lehet valami?

Egy rövid kapcsolat volt, ami úgy érzem nem lett tisztességesen lezárva.

Én írtam rá egy poszt miatt, hogy gratuláljak egy egyetemen elért dolgohoz. Gondoltam udvariasságból, de megkérdezte mi van velem. Azóta minden egyes nap ír, mémeket küld, érdeklődik mizu, mit csinálok és azt is metudtam, hogy elég mélyen van lelkileg.

Szakításkor leginkább dühöt éreztem, de most pár hónap után leginkább fájdalmat érzek, bárkivel ismerkedtem mindenkiben őt kerestem.

Én szeretném vele újra kezdeni, de attól félek csak a lelki szemetes szerepe jutna nekem. Mit kéne tennem?

Keress kérdéseket hasonló témákban: ex, szakítás, találkozó

2018. nov. 2. 23:36  Privát üzenet  

A válaszok
ha nem dugtatok akkor nem szamit az exednek. ha meg dugtatok akkor 1 honapig voltatok csak egyutt?? jo nagy ... lehetsz

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. nov. 2. 23:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

3 hónap volt ;) de te biztos jobban tudod

# 2/4Időpont 2018. nov. 2. 23:39 Privát üzenet
Majd összeszedi magát!:) Melletted nem lesz ideje szomorkodni!:) Meg kedve se, hanem gondolom,majd boldog lesz; lehet egyébként is, hogy csak a hiányodtól vna összetörvE:)

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. nov. 3. 01:42 Privát üzenet
*szal megoldódna, ha újra összejöhetnétek; szerintem ő nyitott rá:)

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. nov. 3. 01:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Újra kezd kialakulni valami az exemmel, mi a további helyes teendő?
Mit tehetnék, hogy ne kelljen állandóan találkoznok az exemmel? Nagyon gáz lenne ilyet kérni tőle?
3 hónapja lett vége a kapcsolatomnak, júniusban. Azóta nem is beszéltem az exemmel. Erre most hirtelen küldött valamit, szerintetek miért küldte? Hisz már 3 hónapja nem...
Mostanában egyre többet beszélek az exemmel, h véletlenszerűen találkozunk. Mi lesz ennek a vége. (? )
Hogyan kezdjem a beszélgetést az exemmel, ha netán találkozunk?
Hogyan uralkodjak az érzelmeimen? Az exemmel probálunk barátok maradni, de nekem ez nem nagyon megy, mert még szeretem. Nő létemre, ha találkozunk probálok közeledni, de ő...

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!