Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzátok, dolgoztáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzátok, dolgoztátok fel, ha egy komoly kapcsolatotok csak úgy hirtelen megszűnt és szakítottak veletek?

Figyelt kérdés
Mindenkinek a véleményére kíváncsi vagyok!

2018. nov. 5. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Nincs olyan, hogy csak úgy hirtelen megszűnik! Annak voltak előjele is. Minden okkal történik!


Vond le a múltból a tanulságot és ne kövesd el újra. Foglald le az agyad, olvass, filmezz, menj a haverokkal bulizni, járj tanfolyamokra, takaríts, főzz, esetleg sírd ki egyszer magad és ne emészd magad azon, ami már elmúlt!

2018. nov. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Én szakítottam, mivel megcsalt. Hetekig elég rossz volt. De ez ilyen hullámzó inkább van hogy jobb van hogy roszabb volt. Azt éreztem hogy értelmetlenül elpazaroltam egy évtizedet. Utólag viszont azt gondolom rengeteget tanultam ebből, a nőkről, az emberi viselkedésről, stb.

Nagy lelki erő kellett hogy kimondjam vége és válni akarok. Úgy gondolom ha ilyesmi történik egy kapcsolatban ott nincs értelme együtt maradni. Egy megcsalás a másik iránti tisztelet teljes hiánya.

Azt is megtanultam így, milyen nővel nem szabad újra összejönnöm legközelebb.

Sokat segítettek a barátok, sport, új hobbik. Szerintem azt kell nézni, mit kaptál (tapasztalat, stb ), ezáltal, és nem azt hogy mit vesztettél. A jóra emlékezni, meg persze a rosszra is :D, de nem kell okolni a másikat. Egyszerűen a jövőbe kell tekinteni, nem a múltba, mert attól nem lesz jobb.

2018. nov. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Ja vannak előjelek....kivétel ha az egyik fél ezt abszolút nem látja mert a másik ugyanúgy játssza a fantasztikus cuki édes angyalt.

Vagy ha az adott fél akivel szakítanak, vakon bízik és hisz a másiknak.


Ezen sokan túljutnak. Túllépni lehet. Muszáj elfogadni, hogy vége. Nem halt meg senki.

Új élet vár rád, új lehetőségek, új ismeretségek, megismerhetsz új embereket nőket vagy férfiakat, nem kell sietni, ráérsz lassan megismerni másokat beszélgetni velük.

ÉS lényeg, hogy ne a hülye 4 fal között ücsörögj, és pityeregj és ostoba bejegyzéseket szerelem szeretet barátsággal kapcsolatos mondásokat elméleteket olvasgass, meg pityergős zenéket, hanem mozdulj ki

2018. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

kicsit sokként érne persze, ezért rögtön le is innám magam, az segít rendezni-átrendezni a gondolataimat... de a párkapcsolat csak az életem egyik része volt. Van munkám, hobbijaim, barátok. Könnyen be lehet tölteni az űrt. Pótlékot is biztos hamar találnék, szóval összességében nagy hiányt nem szenvednék, csak a családi-magánéleti terveimet kell módosítani. Még fiatal vagyok, nincs gyerekem, sem összeköltözés, semmi különös, ami egy mostani barátnőhöz kötne.

Komoly kapcsolatba viszont legalább egy évig nem kezdenék újra


26f

2018. nov. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű, de tovább kell lépni, sokszor csak az idő segít. Nos, nekem volt olyan, hogy hirtelen történt a szakítás, és voltak problémák, de én akartam dolgozni ezek megoldásán, a másik fél nem akart, ő szakított, neki könnyebb volt így, hogy inkább meg sem próbált semmit tenni, hanem kilépett egyik napról a másikra, pocsékul éreztem magam, mert nagyon mélyponton hagyott magamra. Ha egy kapcsolatért csak egy ember akar tenni, a másik nem, vagy csak játssza, az veszett fejsze nyele.
2018. nov. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltak problémáink, tehát azért voltak előjelek. Aztan egyik napról a másikra fogta magát és letiltott, a hívásaimra nem reagált. (30+os "férfi"). Nagyon kiborultam, rengeteget sírtam. Aztán kb 2 hét után képzeletben jól felpofoztam magam, hogy olyan pasi miatt vagyok szomorú, aki letilt, mint egy 12 éves? Utána is hiányzott azért és nagyon fájt, amit tett, de túl kellett lépnem. Magamat is szeretnem és becsülnöm kell, mert amíg nem teszem, addig pont ilyeneket fogok ki.
2018. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Két hétig napi egy üveg bor, aztán/ közben rengeteg zenehallgatás, extázisig, utána már elkezdtem sportolni, barátokkal eljárni mindenhova, nő pia, és körülbelül néhány hónap után már jól éreztem magam a bőrömben..
2018. nov. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
...no pia...
2018. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Olyan, hogy hirtelen szakítás, nincs. Nekem is egyik napról a másikra lett vége a kapcsolatomnak, de igazából megváltás volt, hogy szakított velem a barátnőm.


Szinte ugyanaz, mint az előttem szóló: Boroztam pár napot, aztán sport és barátok. Fél év után kutya bajom volt, mindent szépen lezártam magamban.

2018. nov. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy megszunt a kapcsolatom hat ev utan, ritka nehezen. Padlora kerultem de ugy rendesen. Mar egy eve ennek, es meg mindig tart.

De ne erts felre, eleinte en is azt hittem az az ember elvesztese viselt meg. Ra kellett jojjek, hogy kapcsolatfuggo vagyok/voltam es a teny, ahogyan magamra maradtam keszitett ki. Az egyedullet, es a szembesules azzal ki vagyok en? Amikor rajossz, hogy magasrol leszartad magad es hogy vmiert olyan elviselhetetlen magaddal lenni, hogy inkabb ertelmetlen kapcsolatokba menekulsz.


Ennek a fajdalmat elem meg ma is, es kuzdok minden nap, hogy ne legyek hulye es ne vessek veget az egesznek. Nem tennem, nem lehetek ilyen onzo.


De rogos nehez ut ez. Lehet megy masoknak gyorsabban is talpraallni. Nalam nem igy van, sot ugy erzem egy ev utan meg mindig megyek lefele, meg mindig nem ertem el a padlot.


Sok sikert neked, es gondold at, hogy igazabol mit is siratsz.

2018. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!