Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van ez? Mit lehet ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Mit lehet ezzel tenni?

Figyelt kérdés

Baratnommel/exemmel 4ev utan szakitottunk . Nem a megszokas vagy szerelem elmulasa miatt hanem mert rossz kapcsolati helyzetbe kerultunk. Miert van az h szakitas utan se tudok normalisan ismerkedni vagy barmi normalis kapcsolatot kialakitani lannyal ?

Hogy tudom ezt lekuzdeni?

Mert nem a kulsommel vagy szemelyisegemmel van baj hanem csak ha erzem h a lany is benne lenne barmiben akkor inkabb eltolom magamtol mert rajovok h nem vagyok kepes massal egyut lenni meg ilyenek 😅

rohadt szar erzes es nem tudom mit lehet vele kezdeni .

20/f


2018. nov. 7. 23:53
 1/2 anonim válasza:

Lehet az zavar téged, hogy túl tudatos az egész. Úgy értem, pl én az első barátnőmmel (meg így belegondolva igazából a többivel is) véletlenül jöttem össze. Nem akart egyikünk se semmit a másiktól, csak szimplán beszélgettünk. Majd egyre többet, végül már majdnem egész nap és egymásba szerettünk. Szakítás után mindig ez zavart, hogy akár kapcsolat céljából, akár csak alkalmi szex miatt mentem oda egy csajhoz, az nem volt spontán, hanem tudatos. Talán ennek semmi értelme, de én így vettem ezt észre a saját eseteimben.


F/24

2018. nov. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ertem h mit mondassz van is benne valami ...

de a masik oldalrol kicsit ugy erzem mint ha meg itt lenne nekem vagy ilyesmi es mint ha ot csalnam meg kb olyan erzes 😅ez baromi hulyen hangzik de ez igy van

meg h masokban is ugyan azt a szemelyiseget keresnem de nem talalom normalisan 😂es tok szar igy az egesz

2018. nov. 8. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!