Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezt miért csinálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
Exemről van szó. Sajnos nem tudom elkerülni mert egy helyen dolgozunk. Csúnya volt a szakítás viszont most már tudunk emberi hangon egymással beszélni. Nekem már van új barátom. Neki is voltak próbálkozásai. Mindig azzal jön hogy akikkel volt mennyire tökéletesek voltak bezzeg én ugye milyen rossz... Na mondom akkor miért nem maradtál velük. Erre mindig az a válasza hogy mert engem szeret. Nem értem miért mondja el mindig hogy más ilyen tökéletes olyan tökéletes. Utána meg kb szerelmet vall nekem. Ez mi? Nálatok is van ilyen?
2018. nov. 8. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
A szokásos ellenmondás. Más tökéletes, de szeret téged. Igazából ezzel csak bántani akarna, mert zavarja az egóját, hogy nem vele vagy. Viszont még mindig odáig van érted.
2018. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

A szakítás megtépászta a büszkeségét és be akarja bizonyítani, hogy nem feltétlen ő volt hibás.

De ha még mindig ezen kattog akkor nincs túl a szakításon, hiába próbál más párkapcsolatot kialakítani ha közben a múlton jár az agya.

2018. nov. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt hívják úgy, hogy a túl nagy ego- t

ért "sérülés" gyógyítása, pszichés énvédő mechanizmusok formájában...

2018. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!