Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mondjam le az exem miatt?

A volt barátnőm viszonylag hamar túltette magát a kapcsolatunkon és van már új barátja. Ő szakított velem, én még érzek iránta valamit. Próbálom elfelejteni de mivel közös a baráti körünk a szilvesztert úgymond együtt fogjuk tölteni. Nekem iszonyú rosszul esne látni őt az új barátjával. Nem érezném jól magam. Le kéne mondanom? Egyedül tölteni a szilvesztert még rosszab...gondolom. Mit tegyek? Ha el is megyek, hogyan kéne viselkedjek? Nem tudom hogyan kezelni ezt a helyzetet.

nov. 9. 23:02  Privát üzenet  

A válaszok
A szilveszter meg messze, addig lehet szakitanak is, (ribik gyakran jarnak igy!) Ha ugy lesz, vissza ne fogadd!

A válasz 13%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont nov. 9. 23:07 Privát üzenet
[_______] nevű felhasználó válasza:

Ki-ki döntse el, hogy neki mi a jó, mi fér bele, de nekem nem lenne gyomrom az ilyesmihez. Közös baráti társaság, chhh... mit nem.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont nov. 9. 23:17 Privát üzenet

@42%: Nem jut nő neked? :D Nem mindenki olyan primitív, mint te.

Kérdező, hányan lesztek? Ha viszonylag sokan, akkor jobban el tudsz vegyülni a többiek között.

Természetesen igyekezz viselkedni. Ha bemutatnak az új pasinak, akkor köszönj, de ha nehezedre esik, nem kell vele társalognod.

Én nem mondanám le. Egyedül sem lenne jobb, és a barátaidat felesleges hanyagolnod. Ráadásul, ha otthon maradsz, akkor azzal jelzed, hogy még mennyire odavagy az exedért.

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont nov. 9. 23:20 Privát üzenet
Miért rosszabb egyedül tölteni a szilvesztert? Miért kéne bárhova is menni? Ne legyél már ilyen töketlen birka. Ha annyira nem tudsz megmaradni egyedül, akkor menj más barátokkal.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont nov. 10. 03:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Az első válasz tényleg nyers de van benne igazság. Az utolsónak pedig nem tudom mi a baja...miért lennék töketlen birka ha nem szeretném magányosan tölteni a szilvesztert?

# 5/5Időpont nov. 10. 12:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tetszik nekem az exem haverja hogyan mondjam el neki?
Az exem megerőszakolt, lehet terhes lettem, hogy mondjam el a páromnak, aki az egészből szerintem semmit se vett észre, félek tönkremegy a jelenlegi kapcsolatom?
Exem ragaszkodik hozzá, hogy legyünk barátok, aztán mindig rám mászik de valahányszor szóba jön az összejövés, tiltakozik. Hogy mondjam el neki, hogy nálam ez nem divat és ha nem...
Segiitsetek! Szeretem az exem, szerintetek mondjam meg neki? ) :Kicsit hosszú, de remélem vannak itt még segítőkész felhasználók.
Az exem le akar feküdni velem, de én egyáltalán nem akarom. Eddig minden találkozót lemondtam. De most találkozni fogunk mégis. Hogy mondjam meg neki hogy nem? Mit csináljak?
Szeretem a balhés exem, ő is engem. Anyának hogy mondjam el?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!