Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy éljem túl a szakítást ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljem túl a szakítást ha volt párommal minden nap találkozunk a munkahelyen?

Figyelt kérdés

2napja lett vége, másfél évig tartott. Egy üzlethelyiségben dolgozunk ahol ajtó sincs, mindent hallok amit mondd és látom őt. Úgy érzem belepusztulok ebbe....a munkát sem én sem ő nem szeretné elveszíteni. Ő szakított elég jól van. Névét a többiekkel rám rám sem néz mintha semmi sem lett volna köztünk. Úgy érzem belehalok a fájdalomba.


Köszönöm előre is a válaszokat!



2018. nov. 10. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Munkahelyet váltanék. Azt ne mondd, h nincs más lehetőséged a városban. Neki nem fáj a dolog, ő nem fog lépni. Ha neked jó ott maradni és tönkre tenni magad, hát maradj. Ha nem, akkor keress más munkát.
2018. nov. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így nagyon nehéz lesz. Főleg akkor amikor jön hozzá / érte az új pasija / csaja.

Vagy ha az új kapcsolata kerül szóba a kollégák között.


Én vagy összejönnék vele megint vagy munkahelyet váltanék.

2018. nov. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Nem véletlenül tartja a mondás"házinyúlra nem lövünk".

Elég vacak érzés lehet az exeddel naponta egy levegőt szívni még akkor is ha békességben váltatok el. Én biztosan munkahelyet váltanék és újra bedobnám a kezdő tétet.

40F

2018. nov. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyikőtök a fiú?
2018. dec. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!