Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tehetnék ez ellen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetnék ez ellen a féltékenység ellen?

Figyelt kérdés

Párommal 4 évig voltunk együtt. Az utolsó pár hónapban már szinte nem is találkoztunk. Kiderült más kell neki. Megcsalt valószínűleg már egy ideje egy bizonyos lánnyal. Akire sajnos féltékeny vagyok. Ez a lány gyönyörű, tényleg nagyon szép. Mindenben tökéletes és mindenben jobbnak látom magamnál. Teljesen belátom és nagyon szerencsétlennek és csúnyának érzem most magam. Azóta eltelt 1-2 hónap és azóta is boldogak együtt.

Azonban még mindig hozza hasonlítgatom magam, hogy legyek túl ezen a féltékenységen?

Már kitöröltem őket az ismerőseim közül.



2018. nov. 10. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Persze hihető történet
2018. nov. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Most legalább megtudtad, hogy mit érez rengeteg fiú...

Ne bánkódj, hamar lesz más, utána meg már csak nevetni fogsz ezen.

2018. nov. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az első válaszolót nem értem. Miért nem hihető amit leírtam?:/
2018. nov. 10. 22:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyenen sokan átesnek, de hidd el mindenkinél van szebb. Ne ezzel foglalkozz, hanem hogy elfogadd magad.

TE IS SZÉP VAGY! És valakinek majd te fogod jelenteni a világod.

Párod még gyerek, nem értékelt eléggé. Majd megbánja vagy nem, téged addig már más fog ölelni.

2018. nov. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!