Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Röviden megosztom veletek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PethőDalma40 kérdése:

Röviden megosztom veletek mi történt/ történik velem. Nektek volt már hasonló tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint egy éve olyan módón ahogy én azt kislány koromban elképzeltem, megismertem egy fiút. De tényleg mindenfajta túlzás nélkül, minden részlete stimmelt, hogy én hogyan fogom megismerni Ő-t. A fiú szerint is ez szerelem volt első látásra. Majd jöttek a bonyodalmak, barátok és kollégák akik pusztán „pofa” vagy pár halott pletyka alapján próbáltak minket szabotálni. Mi kitartottunk egymás mellett (a fiúról voltak a pletykák), szépen lassan ismertük meg egymást egyre erősödött a szerelem. Neki sok kapcsolata volt előttem de mind ilyen 2-3 max 5 hónaposak, nekem meg csak hosszú több éves kapcsolatom volt előtte. Beismerte, hogy régebben nem igazán bánt szépen lányokkal de miattam megváltozott. Egy szavam nem lehetett engem a tenyerén hordozott, barátai és a családja is mondta, mennyit változott. Elértünk fél évhez. Eddig én vagyok vele a legtovább és itt kezdődött a pokol. Egyke fiú gyerek, idős szülőkkel, élsportoló, több szülős összeveszés kapcsán elmondta nekem csak a nyomás miatt csinálja ő már ezt nem szereti minden korábbi barátnő le akarta beszélni én nem mert én is élsportoló voltam. Az ilyen veszekedések alkalmával a szülők engem támadtak pedig ott sem volta, „miatta nem meg a sport elvonja a figyelmed, ” „ha ő nem lenne sikeres lennél” „megfog csalni” „túlságosan kimutatod az érzéseid a nők ezzel issza élnek” és még sorolhatnám. Az életem adtam volna a fiúért bárkivel szembe szálltam aki bántotta, ez mind alaptalan és ha ott voltam a szemembe kedvesek voltak és dicsérték a modorom és jólneveltségem. A megcsalást tartom a leggerinctelenebb dolognak a világon. Mindegy megint eltértem szóval. Egyre nagyobb lett a feszültség, ezzel az állandó piszkálással közénk férkőztek és lassan de biztosan elkezdtünk egymástól eltávolodni. Együtt terveztük a közös jövőnket, ő a nagy nőfaló állandóan azt mondta nekem, hogy egy év és összeköltözünk végzünk a sulival kezdjük az életünket, ecsetelte hány gyereket szeretne tőlem és mikor, hova megyünk nászútra, hogy kéri meg a kezem. Egy talpig szerelmes fiatalember. Akit annyira tönkre tettek a szülei az utolsó két hétben, hogy idegroncs lett, majdhogynem ellenem fordult, és szakítanom kellett vele. Életem legnehezebb döntése olt de muszáj volt, mert kivetkőzött magából. Majdnem egy éve voltunk együtt. Mindenhol megszakítottam vele a kapcsolatot, tiltás, törlés minden amit el lehet képzelni. Kaptam a híreket, h új barátnő, megint egy és megint egy… tudjátok vissza jött az aki előttem volt csak most 2 hét és 1 hónap volt az idő. Kb 4 hónap után egy barátnőmnél jelentkezett, hogy hol tud elérni engem mert szeretné ezt rendezni. Beszéltünk elnézést kért mondta, hogy nem akarja újra kezdeni, DE olyanokat írt miközben barátnője volt (akivel azóta vége), hogy mennyire hiányzom neki, mennyire szeretett, sokat gondolt rám, igényt tart a társaságomra, találkozzunk, vigyázzak magamra nem akarja, hogy bajom essen és ezek még az enyhébbek. Ami szerintem ha barátnőd van nem fér bele, hogy hónapokkal később is az exednek írogass, hogy hiányzik jól néz ki találkozzatok stb mert érzelmi megcsalás nálam, vagy nincsen túl. Szerintetek ebből a nagyon dióhéjból és zavaros valamiből, nektek mint kívül álló mi jön le? Dalma,21

2018. nov. 12. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez rövid volt? Mi lett volna, ha hosszan írod le?:) A válaszom: Igen, volt.
2018. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kissé hosszú a történet, de a válaszom igen, volt.
2018. nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Pfff...egy csodás példa arra, micsoda kárt tudnak okozni mások egy kapcsolatban.:( Sajnálom.

Nekem csak olyan volt, hogy kezdődött egy nagyon nagy szerelem, de még abban a stádiumban, amikor nem szabad kimondani semmit. A srác kétszer látogatott meg a boltban, ahol dolgoztam, egyszer azért, mert be kellett ugrania helyettem, mert elaludtam, egyszer vett nálam valamit és egyetlen egyszer mindenféle ürügy nélkül jött, csak úgy és tetőtől talpig elpirult. Pár nap és ettől zengett a környék. A vevők, aki abban a panelházban laktak és nyilván reggel őt találták helyettem a pult mögött, a váltótársam, aki még tudhatott az egészről...de hogy ürügy nélkül is bejött, arról végképp nem tudott senki, tehát elég volt a jó népnek annyi, hogy elaludtam és ő nyitott ki helyettem és azt pletykálták, hogy bejár hozzám és én magam helyett dolgoztatom...Irigy, megkeseredett, nyomorult népség volt. Sajnálták tőlem a fiatalságomat meg azt a nyomorult néhány perces boldogságot, ami jutott. Hát elégedettek lehettek, mert amikor a srác fülébe jutott, hogy máris pletykálnak rólunk, nem jött soha többé. Néhány hónap szünet után tett egy-két bátortalan lépést újra, de már nem voltam vevő rá, pedig imádtam, mindegy, hosszú...Én is elrontottam.

Az talán vígasztaló, hogy az a tapasztalatom, hogy a nagy szerelmekben mindig van egy ilyen szétrobbanás. Sokszor még az előtt, mielőtt beteljesülhetne. Később sokszor újra visszavisz az út a másikhoz, csak kérdés, hogy a másik mennyit sérül ebben és mennyire lehet túllépni dolgokon. A büszkeség ilyenkor nem jó tanácsadó. Hogy egy Casanova megváltozhat-e, ha megtalálja a nőt, akit szeret - ezt nem tudom. De én a szívemre hallgatnék és nem az eszemre.

2018. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

"Ami szerintem ha barátnőd van nem fér bele, hogy hónapokkal később is az exednek írogass, hogy hiányzik jól néz ki találkozzatok stb mert érzelmi megcsalás nálam, vagy nincsen túl."

És ? Mi a kérdés? Kit érdekel, hogy kinek mi fér vagy nem fér bele. Nem nagy kaland a csillagokat is lehozni szavakkal... Ilyet bárki tud. Csak kell valaki aki vevő rá. Ilyen roppant egyszerű.

De a kérdést még mindig nem értem.

Nem véletlen, amikor valakinek kizárólag rövidtávú kapcsolatai vannak. És ennek oka nyilván belülről fakad. Teljesen mindegy, hogy veled átlépte már a megszokott pár hét, pár hónapos ciklusát. Megesik. Írtad, hogy szerelem volt első látásra, és hogy hasonló az életetek. Ez bőven elég indok arra, hogy hosszabban is megmaradjon melletted.

2018. nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat, utolsó kommentelő, nagyon sajnálom, hogy azelőtt lett vége, hogy igazán elkezdődhetett volna. Teljes mértékben igazad van, mindig a szívre kell hallgatni!
2018. nov. 12. 17:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Most mi a kérdés igazából?

Nekem az jön le, hogy nincs túl rajtad. Persze nők akadnak neki, de nem kapcsolatra, csak szexre, ezt tükrözi, hogy már honapon belül véget is érnek. De erre gondolom magad is rájöttél.

De igazából hova akarsz kilyukadni? Mi a célja a kérdésednek?

Amugy megkerdezhetem, hogy mit takar, hogy "kivetkőzött magából"? Mit csinált?

2018. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szóval, első nagy örök igazság amit véss az agyadba : egy nagymenő nőfaló férfi nem fog miattad megváltozni!!!


Simán el tudom képzelni hogy nem a szülőkkel van a gond hanem ő alakította így, de legalább is nem bánja...

Te meg loholsz utánna mint valami kiskutya. Nem baj majd felnőlsz...

2018. nov. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!