Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kezdjek új életet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek új életet?

Figyelt kérdés
Két hete szakítottunk a párommal,nagyon hosszú kapcsolat után.Kis városban lakom,itt nincs egy barátom se,hogyan kezdjek új életet,ha senkivel nem vagyok jóban?Nagyon szenvedek,szeretnék társaságot,szeretnék kimozdulni,de így lehetetlen...29N

2018. nov. 15. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Nem kell mindig társaság, miért nem jó most kicsit egyedül?

Olvass, nézzél filmeket, kicsit pihend ki ezt a hosszú kapcsolatot.


Majd keress valamilyen hobbit, csatlakozz csoportokhoz, legyél önkéntes,dolgozz különböző szervezeteknek, alapítványoknak.


Amúgy örülj, hoghy egyedül vagy, az tök király dolog.

2018. nov. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg először online barátkozni emberekkel, hátha segít. Menj el egyedül sétálni, szerintem az egy tök jó dolog, friss levegő és ki lehet ereszteni a gondolataid is. Nekem kifejezetten terapeutikus volt a sétálgatás. Meg nézz egy hobbit magadnak, ami által emberek közé tudsz menni. Töltsd fel az életed azual, ami neked örömet okoz. A lényeg, hogy te magadnak olyan életet alkoss, amit szívből szeretsz! Engem ez nagyon segített!


Kitartást kívánok!

2018. nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem, miért nem szeretnél most egyedül lenni. Én 2,5 hónapja estem át egy szakításon 3 éves kapcsolat után és azóta állandóan kimozdulok, ha tehetem. Bulizok, pasizok vagy csak a barátaimmal találkozok, úgyhogy elhiszem hogy nehéz lehet, ha éppen nincs senki körülötted. Én sem élvezem a magányt. Én azt javaslom neked hogy menj el egyedül kocsmázni vagy ha van valami szórakozóhely ott ahol laksz, akkor oda. Rittyentsd ki magad és garantáltan nem leszel egyedül az este végére. Nem egyéjszakás kalandokra buzdítalak, ne érts félre, habár az sem rossz ilyenkor, legalábbis számomra, de szocializálódni teljesen jól lehet az ilyen helyeken. Esetleg utazz be egy közeli nagyvárosba, járj el csoportos foglalkozásokra (leginkább sport terén van erre lehetőség). Facebook csoportokban is lehet ismerkedni, már minden érdeklődési területre van legalább egy szerintem.

Én erőteljesen kihasználom az internet adta lehetőségeket.

2018. nov. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Átérzem a kérdésed.


Nekem is egy hosszú kapcsolatomnak lesz vége lassan... érzem, mert teljesen ellaposodott. 1x volt szakítás is de adtunk egy esélyt. Van ami még összeköt de ha ez megszűnik akkor azonnal szakítok.


Azonban bennem is ott a félelem... 5 éve együtt ebből 4ig együtt laktunk. Barátaim nem nagyon voltak mert introvertált vagyok és csak vele töltöttem az időmet.

Most azért félek a szakítástól, mert tényleg nincs 1 szál barátom sem... akik voltak régebben azokkal eltávolódtunk. Más suli, más város, mindenkinek párkapcsolat stb. Újakat meg a párom miatt nemigazán szereztem. Egy ideig azt gondoltam, hogy nem is kellenek barátok. Most azonban nagyon hiányzik, hogy legalább 1 lenne. Nekem is max a munkahelyem van egy viszonylag idegen városban, ahol az összes munkatársam öregebb jóval mint én. Nekik már gyerekek stb a gond én meg most kezdtem a felnőtt életet a suli után, szóval...


25/f

2018. nov. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!