Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tanácsolnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok ebben a helyzetben? Lent

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a barátommal. Többször voltak már szakításhoz közeli állapotok, mert nem foglalkozott velem, de szerinte én sem vele.. Na mindegy, én ezt másképp gondolom. Aztán amikor ezek az állapotok voltak, mindig úgy éreztem, hogy csak én szeretném, ha folytatnánk, őt nem érdekelte abban a helyzetben. Újra így érzem, hogy nem foglalkozik már velem, próbáltam vele többször beszélni erről mostanában. (1 hónapja tart ez az állapot folyamatosan). Ahányszor felhoztam, hogy tennie kéne, mert így nem jó, vagy ideges lett és nem jutottunk semmire, vagy lerendezte annyival, hogy "jó,teszek", de azóta sem érzek változást.

23/L

ő 26



2018. nov. 17. 13:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt lefelejtettem, hogy nagyon szeretem őt, és lehet ő is szeret (még), de azt érzem már nem úgy, ahogy kéne.
2018. nov. 17. 13:19
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetből - 3 év elteltével - semmi jó nem sülhet ki!!! Ha más akarna lenni, ennyi idő alatt bizonyított volna, lépett volna. Hidd el - nem vagytok egymásnak valók, mert ellentétesek az elképzeléseitek egyes dolgokról és ez nem tartható toleranciával egy életen át!
2018. nov. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olvastasd el vele Gary Chapman valamelyik könyvét, ami a szeretetnyelvekről szól. Lehet, ugyanis, hogy ő valóban tesz az ügy érdekében, csak te ezt nem veszed észre, mert nem "jó nyelven" közvetíti.
2018. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!