Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen okokból szoktak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okokból szoktak a tizen- vagy mégtöbb éve együtt lévő párok és házasok szakítani?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok mi lehet elég nyomós indok arra, hogy egy olyan kötelék megszűnjön két ember között, ami ilyen sokáig működött.

2018. nov. 19. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerősi körömben akik ennyi idő után szakítottak/váltak, azoknál 99%-ban megcsalás volt az ok. A maradék 1%-ban káros függőség (alkohol, szerencsejáték stb)
2018. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudok érdemben hozzászólni, de nagyon kíváncsi vagyok a válaszokra, bocsi. Mi idén vagyunk 10 éve házasok, el se tudom képzelni, hogy a férjem nélkül legyek önszántamból.
2018. nov. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Körülöttem, főleg a nők váltak. Akiket közelebbről ismerek és beszélgettünk a válás okáról, majd mindig az bukott ki, kevés, pocsék szex, nulla intimitás volt a fő ok. Ahol tudom, hogy megcsalás történt, azok közül egyetlen pár vált el ezért.
2018. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

ezt úgy kérdezed mintha ma bújtál volna ki a tojásból...


Amikor minden hiper szuper dúl a szerelem vagy minden olyan nagyon tökéletes akkor senki nem tudja elképzelni, hogy bármi is történhet ami miatt vége lehet.


De igen vége lehet, több millióan szakítanak mióta világ a világ...

Nagymértékű csalódás, félrek**úrások, a pénz a gyerek, és még több csalódás, vagy jön valaki aki addigi meseszép életéből felébreszti, hogy hopáá mégsem szereted te annyira a párod ....és ezeknek mind mind sok sok oka lehet.

2018. nov. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Én egy ilyen párt ismertem, ahol mindketten már mindenkivel dugtak, csak egymással nem. Kifelé ment a boldog közös élet, aztán inkább abbahagyták. Ment a meglepődés én meg inkább csak gratuláltam, hogy nem pocsékolják többet egymás idejét.
2018. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pl. ha gyerek születik, anyós nagymamává lép elő, ekkor a legjobb anyós-meny kapcsolat is megromolhat. A férj ilyenkor nem mer a feleség mellé állni, akkor se ha neki ad igazat, és el is kezdődik az eltávolodás, ami néhány év alatt elvégzi a munkáját és máris ott tartunk 10 évnél..
2018. nov. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12 év együtt, ebből kb 8 év boldogtalan....elhidegülés, kevés és pocsék szex stb. Eleinte elüldögéltem én is a langyos semmiben, de a gyerek után érzékenyebb lettem, mert sokkal több szeretetre és energiára lett volna szükségem, hiszen a kicsi leszívta. Most egyedül legalább tudom, mire számíthatok. Évekbe telt, mire összeszedtem magam, bár évek óta tudom, hogy ez volt az egyetlen megoldás.
2018. nov. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!