Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek elengedhetem így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elengedhetem így?

Figyelt kérdés
A párom nős, sajnos sosem jutottunk el odáig, hogy elváljon tőle, ezért lépek én és szakítok vele. Úgy szeretném elengedni, hogy elmondom neki ... vigyázzon a feleségére, legyen vele minél többet, kényeztesse el, ha már velem ezt nem tette meg MIATTA! akkor most adja meg ezt neki. Szerintetek mondjam el ezt neki vagy engedjem el szó nélkül?

2018. nov. 19. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dandár utcai Wc
2018. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne élj már mesékben.Azt hiszed majd hirtelen kényeztetné is az asszonyt? Ja max keresne egy következő szeretőt és jobban odafigyelne,hogy ne legyenek érzelmek.
2018. nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Vigyázzon a feleségére, legyen vele minél tövbet.."

Nem vagy egy kicsit képmutató? A férjével s*eggrepacsiztál a háta mögött, most meg óvni, félteni akarod?

Nem akarsz te véget vetni a kapcsolatnak egyébként, te azt várod, hogy a monológod után majd megvilágosodik, könyörög hogy ne hagyd el, holnap beadja a papírokat. De ez nem fog megtörténni.

2018. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem bizony.Aki igazán el akarja hagyni,azt nem érdekli ,hogy a házas pasi kire vigyáz utánna,csak tűnjön el.Szerintem ezzel akarsz érzelmeket kihozni belőle
2018. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szánalmas. Egyébként meg aki ürítőlyuknál áll, az mit vár?
2018. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó...😅Ő meg vibratornak hasznalta vagy mi van? 🤔🤗
2018. nov. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a felesége miatt nem választ téged. Saját magad miatt nem, mert te csak egy pótlék vagy, akivel a szürke hétköznapjait feldobja, kicsit felpezsdíti az életét. Ne vedd magadra, nem bántásból írom hanemhogy észhez térj. Egyszer én is belefutottam egy ilyen díszpéldányba sajna de elég hamar lapátra tettem. Az asszonyt állandóan szidta, sajnáltatta magát milyen rossz neki és amúgy is válni készül... blablabla. Elhittem, nagyon jó dumálókája volt, nah meg fiatal voltam és naiv. Aztán persze valami csoda folytán kiderült van egy közös ismerősünk aki elárulta hogy állandóan csalja az asszonyt. Mindegyik csajnak azt mondja hogy válni fog ésatöbbi. Kiderült otthon olyan mint a kisangyal, az asszonyt körbeugrálja és ugyan lebukott néhányszor hogy félrelépett de mindig kidumálta magát. Úgy örülök hogy hamar felnyitották a szemem. Utána már szerencsétlen feleségét sajnáltam, hogy egy ilyen hüjével kötötte össze a sorsát. Aztán persze még hetekig könyörgött hogy ne csináljam, nagyon szeret ésatöbbi de mondtak neki kopjon le vagy beszélek a feleségével. Után már elhordott mindenféle ocsmány nőnek aki örüljön hogy egyáltalán szóbaáll vele valaki :D Jókat röhögtem már akkor rajta. Én utána rátaláltam az igazira és hogy vele mivan nem tudom de nem is érdekel. Az ilyenek sosem változnak meg, nem fogja attól jobban szeretni az asszonyt ha te mondod neki, de sose vedd készpénznek a szavait. Lehet elôtted állandóan szidja de egyébként meg semmi baja, megvannak csak épp lehet kevesli a szexet vagy az izgalmakat. Lépj le pár szóval, kívánj neki sok boldogságot és keress egy olyan embert akinek nem pótlék leszel hanem az igazi.
2018. nov. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerinted: egy olyan pasi aki nem becsüli sem a feleségét sem a szeretőjét az majd meg fog változni ha te mondod?

Nagyon naív vagy. A legelső dolga lesz hogy keres helyetted egy másik nőt akit szintén hitegethet.

2018. nov. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindaddig nem aggódtál a feleségéért, amíg a férjével hetyegtél, akkor most se akarj Teréz Anyát játszani, nem lenne hiteles. Mindeddig nem érdekelt miképp bánik vele, csak azt szeretted volna, hogy elváljon és téged válasszon. Ezt nem tette meg, fölösleges játszani a hattyú halálát, ha maradt még a méltóságodból egy nüansznyi, csak simán rakd ki a szűrté magyarázat nélkül. Szeretőként/volt szeretőként a te szádból ez gyomorforgatóan hangzana és nagyon átlátszó a mögöttes szándék és kiviláglik kristálytisztán az érzelmi manipuláció is nem kicsit. Ne játszd a drámakirálynőt könnybe lábadt szemekkel, aki csak a feleség sorsáért reszket, eddig sem érdekelt mi van vele, hogy átveri, megalázza a férje. Az utolsó amire így látatlanban is szüksége volna, az a te jótanácsod és mímelt aggodalmad, amivel a hűtlen férjét visszairányítod a hitvesi ágyba, hogy továbbra is a kapcarongya lehessen és kiszolgálja, miközben ez a főnyeremény pali majd kerít egy másik nyomorultat a helyedre.
2018. nov. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ejjjj de gyönyörűen szólt a 9-es válaszoló! 5*!
2018. nov. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!