Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy fogadjam el, hogy vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el, hogy vége?

Figyelt kérdés

Röviden. 3 évet voltunk együtt és rájött ő még élni akar. Ez nagyon fáj nekem és nem tudom felfogni.

Én 23/L

Ő 27/F



2018. nov. 21. 07:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

barcsak en lennek ujra 23 eves...


hat igy.

2018. nov. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy most jött rá, nem akkor amikor már gyereketek is van. Élje csak ki magát, ezzel esélyt adott neked egy új életre, hogy őszintén boldog legyél valakivel, aki egy életen át szeretne, vagy egy kicsit tovább :)
2018. nov. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy ádáz fel évet magadnak amíg kiheverted, majd keresel egy normális pasit.
2018. nov. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Ez a szöveg 27 évestől elég gáz, inkább csak rájött, hogy nem veled akarja leélni az életét.
2018. nov. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Nekem 31 éves csaj mondta ezt, azóta is pörög a “körhintan”, utánam nem volt egy fél évesnél hosszabb kapcsolata sem.


egy 27 évesnek ez meg nem is akkor csoda, 25 volt, mikor megismerte a kerdezot, lehet, hogy kb neki is az első komolyabb (még ha be is kamuzott 500 csajt), szóval látni akar még a világból ezt+azt.

2018. nov. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Nekem van egy exem, most 19 éves. Mi másfél évig voltunk együtt, tudtommal azóta se volt ilyen hosszú kapcsolata.
2018. nov. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ő még élni akar, akkora pocsék egy duma. A jelentése: meg akar dugni minél több csajt.


Visszakérdeztem volna, hogy: "mellettem halott voltál?"


Amúgy meg az ilyenért kicsit sem kár, örülj, hogy megszabadultál tőle.

2018. nov. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy arra gondolt ez alatt.

De 27 évesen tényleg igy kell viselkedni ?

2018. nov. 21. 09:12
 9/15 anonim ***** válasza:
ilyen szöveget hallottam már 40 feletti pasastól is.
2018. nov. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Azt állítod, tudod miért mondta. Kalandozni akar és emiatt eldobott. Ennél többre nincs is szükséged, hogy elfogadd.


3 év szerelem után, amit adtál neki, ezt érdemelted? 3 év együtt töltött idő, érintés, szavak, öröm és boldogság után ez járt? Érzed azt az űrt ott Magadban? Azt fogod felhasználni. Ha hagyod, nem foglalkozol vele és bezárkozol, felemészt. Ha megragadod és átformálod, erőt ad és hajtani fog. Ha eszedbe jutnak a régi szép pillanatok, gondolj a rosszra. Gondolj a hibáira, a negatív viselkedésére és mindarra, amin most keresztülmész miatta. Nem fogsz egy ilyen ember miatt tönkremenni. Van már jogsid? Ha nincs, mutasd meg, hogy képes vagy rá! Van valami, amit szerettél volna megtanulni, de inkább rá szántad az idődet? Vágj bele! Hanyagoltad a barátnőidet miatta? Pótold be és menjetek szórakozni! Nem neki fogsz bizonyítani, hanem Magadnak. Nem Te veszítetted el őt, hanem ő Téged.


A legfontosabb pedig: SOHA ne keresd! Ne hívd, ne írj, ne is nézz rá, ha arra jár. Most sok mindenre szükséged van, de rá NEM! Lesznek gyenge pillanataid, de ki kell bírnod, mert csak úgy jutsz túl ezen az egészen.


Kitartás!

2018. nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!