Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tegnap szakítottam, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakítottam, mert nőként semmibe vett és társkeresőzött. Azóta vagy vagyon fent vagyok vagy nagyon lent. Ez normális?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel szakítottam vele, azóta kb óránként változik a hangulatom. Vagy nagyon fent vagyok és úgy érzem, hogy nagyon jó döntést hoztam, az elkövetkezendő időben csak magammal foglalkozom és nenél már csak jobb jöhet... 1 órával később pedig már sírok és még azon is gondolkozom, hogy írok neki (de nem fogok). Ez normális, el fog múlni? Azt hittem, így hogy én tettem pontot a végére, könnyebb lesz. Első kapcsolat (5 évig tartott), első szakítás... N26
2018. nov. 21. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
normális ne sirasd rádunt mást keresett.
2018. nov. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha máshol keres, nem te vagy a fontos. Jól tetted.
2018. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én így élek 15 éve... :D
2018. nov. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

A helyes/helytelen nem ugyan az, mint a kellemes/kellemetlen. Teljesen természetes amit érzel, idővel megnyugszol, ez ilyen.

32/f

2018. nov. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy "jól tettem", hiszen ronda dolgok voltak emiatt... sok hazudozás. Csak azt nem értettem, hogy az mennyire normális, hogy ennyire váltakozik a hangulatom, illetve, hogy ennyire hiányzik, mivel az utóbbi hónapokban nagyon sokat szenvedtem miatt.
2018. nov. 21. 20:12
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez normális. Egyik pillanatban tele vagy tettvággyal, másik pillanatban fejedre húznád a takarót és sírnál.

Egyik pillanatban úgy vagy vele, hogy bebizonyitod neki, hogy többet érdemelsz, utána csak a szép emlékekkel fájdítod a szíved.

Egy ideig még ilyen lesz.

Nekem a legnehezebb az volt, hogy bemenjek dolgozni és ne agyalják, oda tudjak figyelni.

Sport segített a legtöbbet. Illetve a távlati tervek. Azokat intézni. Mindig programot csináltam, és akkor is elmentem ha nagyon magam alatt voltam.

Viszont sok idő mire jobb lesz. 5 év után még plane. De mérlegelni kell. Később csak egy rossz emlék lesz.

2018. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. nov. 21. 20:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Ami most kell neked azaz idő, az majd be gyógyítja a sebet a szíved melyen.

Volt nekem us ilyen férfi létemre , tudom hogx mit érzel.

2018. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az agy egy csodás találmány, mert egyszerre csak egyetlen dologra tud fókuszálni. Ha este túl hideg az ágy, kapcsold ki a telefonod, végy néhány mély levegőt, indíts el egy lágy zenét, vegyél elő egy izgalmas Stephen King regényt és olvass! Jobb, mint agyalni!!!


Munka után menj el futni, vagy kondizni, remek stresszlevezető. Találkozz barátokkal, meséld el a bánatodat, és igyatok meg egy pohár vörösbort!

2018. nov. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta, kérdező?
2022. jún. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!